SD Ranga vs Rapala (69:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1355

Sekmadienį Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „SD Ranga“ (4/1) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Rapala“ (2/2) .

Rungtynės prasidėjo „Rapalos“ taikliais tritaškiais metimais (0:6). „SD Ranga“ ekipai pavyko atidaryti taškų sąskaitą, kur sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų. Svečiai užtikrinčiau atrodė puolime ir atstatė turėtą pranašumą ( 15:10). Po minutės pertraukėlės toliau tarp komandų vyko atkakli kova ir „Rapala“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 16:22.

Antrame kėlinyje svečiai išlaikė iniciatyvą savose rankose, tačiau „Rapala“ pasodino vieną iš savo lyderių, kur „SD Ranga“ pasinaudojo tuo ir skirtumą sušvelnino iki trijų taškų ( 30:33). Per likusį laiką „SD Ranga“ toliau išlaikė pranašumą , kur paskutinėmis sekundėmis įgijo dviejų taškų pranašumą – 41:39.

Po ilgosios pertraukos L.Kalėda smeigė du svarbius tritaškius metimus , kur susigrąžino pranašumą. L.Kalėda toliau žaidė nesustabdomai ir „SD Ranga“ ekipos treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 45:51). „SD Ranga“ surengė keletą greitų atakų, tačiau sunkiai sekėsi stabdyti „Rapalos“ puolimą. Svečiai išsaugojo trijų taškų pranašumą prieš ketvirtą kėlinį – 54:57.

Ketvirtame kėlinyje ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo. „SD Ranga“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau neugebėjo realizuoti baudos metimų ( 63:67). Likus žaisti minutę laiko „SD Ranga“ išlygnino rezultatą, bet šeimininkai nesugebėjo apsigynti , kur M.Pažėra realizavo vieną baudos metimą ( 69:70). Šeimininkams nepavyko užpulti, o „Rapala“ užsitikrino pergalę baudos metimais – 69:73..

Po laimėtų rungtynių „Rapalos“ ekipos treneris, G.Mickevičius, kalbėjo:“Šiandien susirinkome negausiai. Galvojome, kad bus blogiau, tačiau pavyko iškovoti pergalę.“

SD Ranga: Karolis Klimas – 21 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Jagminas – 15 tšk., Vilius Kudokas – 11 tšk., Justas Draudvila – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 24 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Pažėra – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gediminas Mickevičius – 14 tšk., Arnoldas Vyšniauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)Pagirtinai iš toli atakavusi „Lemora“ nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:10 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)