Vėjų linija & Garliavos duona vs Alaina & Limobus (61:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 21:05 val., peržiūros: 1113

Pirmadienį, vasario 27 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės komandų iš G pogrupio – vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (3-12) bei svečių „Alaina & Limobus“ (1-15) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje po V. Čypo ir V. Jakelio tritaškių „Alaina & Limobus“ pirmavo 4:8. Bet tada suveikė firminis V. Vaškevičiaus ir L. Varno derinukas, kuomet pirmasis per visą aikštę perduoda kamuolį L. Varnui, o pastarasis lengvai verčia taškus iš po krepšio. Keturi tokie pabėgimai ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo 16:11.

Antrajame kėlinuke „Alaina & Limobus“ labai greitai prisivijo varžovus ir įpusėjus ketvirčiui po taiklaus V. Čypo dvitaškio turėjo vos vieno taško deficitą 24:23. Visgi, kėlinuko pabaigą geriau sužaidę „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkai įpusėjus susitikimui pirmavo 32:28.

Trečiajame kėlinuke „Alaina & Limobus“ ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir puikiai šiame kėlinuke žaidusių V. Čypo ir R. Snieškaus dėka svečiai pasibaigus kėlinukui pirmavo 42:48.

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje aikštelės šeimininkai kilo į kovą dėl pergalės ir įpusėjus jam po taiklių A. Railos ir M. Daunoravičiaus metimų „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ deficitas siekė vos du taškus 57:59. Visgi, kelios šeimininkų klaidos gynyboje vėl leido atitrūkti svečiams ir iškovoti taip ilgai lauktą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:68 (16:11, 16:17, 10:20, 19:20).

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 19 tšk., Mantas Daunoravičius – 13 tšk., Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (20 atk. kam., 9 rezult. perd.)

Alaina & Limobus: Vytautas Čypas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Snieškus – 16 tšk. (11 atk. kam.), Julius Povilaitis – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Alaina & Limobus“ įveikė „Kesko Senukus“ (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:15 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)