Rimo & Patikima linija vs Omega (62:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 21:19 val., peržiūros: 1374

Sekmadienį, lapkričio 20- ąją dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar pergalių skonio neragavusios šeimininkų „Rimo & Patikima linijos“ ir svečių „Omegos“ komandos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie per tris minutes pelnė 9 taškus be atsako ir atitrūko nuo varžovų – 0:9. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes pirmuosius svečių taškus pelnė „Rimo & Patikima linija“ puolėjas L.Ratautas. Įpusėjus ketvirčiui „Omega“ ir toliau buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje. Šeimininkai sumažino varžovų persvarą iki 5 taškų, bet netrukus svečiai susigrąžino turėtą persvarą (14:23), kėlinio pabaigoje geriau sužaidę šeimininkai po dešimties žaidimo minučių turėjo 6 taškų deficitą – 21:27.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo aktyviai ir per mažiau nei minutę ištirpdė varžovų persvarą iki minimumo – 26:27. „Omegos“ krepšininkai nepasimetė ir sustygavę savo žaidimą vėl kontroliavo rungtynių eigą, o sužaidus beveik pusę ketvirčio po R. Arbatavičiaus realizuoto baudos metimo susigrąžino 9 taškų persvarą – 26:35. Sėkmingai sužaidę gynyboje svečiai kitoje atakoje pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklę persvarą, kuri išsilaikė kelias minutes. Paskutinę kėlinio minutę svečių puolimas sustojo, o „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai vėl geriau užbaigę kėlinuką sumažino varžovų persvarą iki 6 taškų – 38:44.

Po pertraukos svečiai vėl trūktelėjo į priekį ir atkūrė dviženklę persvarą (38:50). Pusę kėlinuko „sausą“ krepšį išsaugoję „Omegos“ žaidėjai jau turėjo saugią 18 taškų persvarą – 38:56. Tiesa, antroje kėlinuko pusėje „Rimo & Patikimos linijos“ komandos puolimas atsigavo ir per likusį kėlinio laiką jie pelnė 14 taškų, o svečiams pavyko sukrapštyti tik 6 taškus. Šeimininkai kėlinio pabaigoje sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų – 52:62.

Ketvirtasis rungtynių kėlinukas šiame mače buvo tik formalumas. Galingai kėlinuką pradėję „Omegos“ per penkias minutes pelnė 12 taškų iš eilės į savąjį nepraleidę nei taško ir įpusėjus kėliniui jau buvo padėję stiprius pamatus pergalei – 54:74. Per likusį laiką „Rimo & Patikima linija“ komandai nepavyko atkurti intrigos šiame mače ir jie turėjo pripažinti „Omegos“ pergalę rezultatu 62:80. „Omegai“ tai buvo pirmoji pergalę sezone, o „Rimo & Patikima linija“ lieka be pergalių.

Po rungtynių pakalbintas „Omegos“ komandos žaidėjas D.Šliogeris neslepė geros nuotaikos ir buvo patenkintas, kad komanda pagaliau atrado savo žaidimą ir iškovojo pirmąją pergalę: „Sveki, be traumų, su gera nuotaika sužaidėm. Pavyko laimėti. Pirmoji pergalė mums. Sezoną sunkiai pradėjom, bet po truputį randam savo žaidimą. Vyrai stengėsi, kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir laimėjom. Smagu.“

Rimo & Patikima linija: Arvydas Rudžianskas – 14 tšk., Linas Ratautas – 14 tšk., Jonas Navackas – 13 tšk. (17 atk. kam.)

Omega: Mantas Zubavičius – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Jonas Puluikis – 16 tšk., Gediminas Naikauskas – 14 tšk. (6 išpr. praž.)

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Omega“ susitvarkė su „Acme“ (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:37 val.)Užtikrintas žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų pergalę (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 20:40 val.)Rungtynių pabaigoje „Omega“ sutvarkė „vyriškus reikalus“ prieš „Automokykla.lt“ (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:24 val.)