Best 4 You vs Rimo & Patikima linija (63:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Užtikrintas žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų pergalę

2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 1198

Sausio 15 dieną, 17:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai). Nors šį kartą „Best 4 You“ ekipa susirinko nepilnos sudėties, bet demonstravo tikrai didelį kovingumą ir net 3 kėlinukus labai sėkmingai priešinosi varžovams. Vis tik lemiamo ketvirčio metu „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai nusprendė nebejuokauti ir galingu spurtu pabėgo tolyn. Skirtumus žaibiškai priartėjo prie 20 taškų ribos ir rungtynėse intrigos visiškai nebeliko. Sutvarkę formalumus „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai užtikrintai laimėjo dvikovą 63:81.

Šiose rungtynėse šeimininkai vertėsi neturėdami nei vieno vidurio puolėjo ar žmogaus, bent jau galinčio rimčiau pasistumdyti po krepšiais. Tuo iš karto pasinaudojo „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai, kurie nesunkiai rinko taškus iš artimų distancijų ir nutolo. Svečių skirtumas nebuvo labai didelis, bet pirmaudami 7-8 taškais galėjo jaustis tvirtai. „Best 4 You“ ekipa praktiškai net neturėjo didelio pasirinkimo puolant ir tiesiog privalėjo išnaudoti savo greitį, bei visas progas atakuoti iš toli. Čia šeimininkai pasirodė tikrai neblogai ir antrame kėlinuke su varžovais jau žaidė lygiai. Pirmoji rungtynių dalis buvo gana rezultatyvi ir po dviejų kėlinukų „Rimo & Patikima linija“ pirmavo rezultatu 35:41.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau liko ištikimi sau, bei tolimais metimais vis lipo varžovams ant kulnų. Nors „Rimo & Patikima linija“ tikrai neblogai išnaudojo savo jėgą arčiau krepšio, bet gynyboje komandai buvo nelengva sugaudyti varžovų snaiperius, kurie šį kartą buvo labai užsivedę. Nors dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Best 4 You“ sumažino atsilikimą vos iki 2 taškelių, bet komandos žaidimas staiga subyrėjo. Atrodė, kad „Rimo & Patikima linija“ tarsi perjungė aukštesnę pavarą ir žaibiškai nutolo. Galingu spurtu, net 17:0, svečiai panaikino net ir mažiausiais varžovų viltis, o patys akimirksniu priartėjo prie pergalės. Per likusį laiką beliko sutvarkyti tik formalumus. „Rimo & Patikima linija“ pasiekė užtikrintą pergalę, rezultatu 63:81.

Best 4 You: Lukas Balasevičius – 18 tšk., Mantas Maslenikovas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Krylovas – 15 tšk.

Rimo & Patikima linija: Marius Rudžionis – 27 tšk. (7 rezult. perd.), Rytis Karauskas – 20 tšk. (17 atk. kam.), Linas Ratautas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Jonas Navackas – 11 tšk.

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)Įmonių lygos starte „Rimo & Patikimos linijos“ debiutą apkartino „Kauno tiltai“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 21:44 val.)Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)