Restauratoriai & Hausa vs automokykla.lt (79:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą.

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 18:36 val., peržiūros: 1743

Sekmadienį, spalio 30 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Restauratoriai & Hausa" ir svečiai "RVG" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (28:17). Antrame kėlinyje "Restauratoriai & Hausa" toliau nemažino apsukų ir po dviejų kėlinių buvo priekyje rezultatu – (53:31). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai toliau žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu – (79:62).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "RVG" ekipos taikliu tolimu metimu, netrukus "Restauratoriai & Hausa" pelnė savo pirmuosius taškus ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:3). Prabėgus dar keletai minučių ir kėliniui įpusėjus šeimininkai jau buvo priekyje – (14:10). Antroje kėlinio dalyje "RVG" ekipa ėmė strigti varžovų gynybos gniaužtose, pasipylė klaidos, kurios leido "Restauratoriai & Hausa" vis labiau didinti atotrūkį nuo komandų. Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu – (28:17).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 2 minutes komandas skyrė tie patys 11 taškų – (31:20). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pirmavo rezultatu – (38:24). Antroje kėlinio dalyje svečiai dar labiau leido šeimininkams pabėgti ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:31).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "RVG" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 3 minutes pavyko sumažinti atsilikimą iki 15 taškų – (53:38). Vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Restauratoriai & Hausa" vėl padidino skirtumą 5 taškais ir komandas vėl skyrė 20 taškų – (58:38). Antroje kėlinio dalyje svečiai ėmė žaisti geriau, laimėjo atkarpą – (4:14), po kurios likus žaisti 2 minutes komandas skyrė jau tik 10 taškų – (62:52). Per likusį laiką ekipos apsikeitė po kelias tikslias atakas ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (66:54).

Ketvirtasis kėlinys vėl kiek geriau prasidėjo "Restauratoriai & Hausa" ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko vėl padidinti atotrūki iki 17 taškų – (72:55). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų nepakito – (74:58). Antroje kėlinio dalyje komandos dar kelis kartus pasikeitė tiksliomis atakomis ir rungtynės baigėsi rezultatu – (79:62).

Po pralaimėtų rungtynių "RVG" ekipos treneris klabėjo: "Varžovai nėra labai įspūdingai stiprūs, šiaip nebuvome mes šiandieną gausiomis pajėgomis, jeigu būtume susirinkę pilnos sudėties, būtume pakovoję su varžovais. Galėjome sužaisti keletą atkarpų tiksliau ir būtume geriau sužaidę."

Restauratoriai & Hausa: Martynas Veršinskas – 26 tšk., Jonas Snudaitis – 13 tšk., Martynas Beržanskas – 11 tšk., Rėjus Pociūnas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

RVG: Juozas Kajokas – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 10 tšk., Mantas Stankevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje užbaigė išvargusių „Lemora“ ekipos žaidėjų sezoną (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)