Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Vilmista (85:94)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 1163

Spalio 23 dieną, 19:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Nors rungtynėse „Vilmista“ susirinko negausiai – vos 6 žaidėjai, bet tai nesutrukdė jiems ilgą laiką dominuoti aikštėje ir vienu metu jų persvara pasiekė kone 20 taškų ribą. Vis tik „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rado jėgų ir sugebėjo atsitiesti, o ketvirtojo kėlinuko pabaigoje netgi sukūrė nedidelį stebuklą ir išplėšė pratęsimą. Per papildomą laiką vėl geriau atrodė „Vilmistos“ ekipa ir jie greitai nutolo. Skirtumui pasiekus 10 taškų ribą intrigos neliko, „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesugebėjo dar kartą atsitiesti ir pripažino varžovų pranašumą 85:94.

Rungtynių pradžioje abi komandos demonstravo tikrai aukšto lygio krepšinį, ypač įdomi dvikova buvo tarp komandų centrų E. Plentos ir M. Butkaus. Pats žaidimas vyko gana lygiai, tempas buvo didelis, o „Vilmista“ gana sparčiai rinkosi pražangas, tačiau turimas trumpas suolelis juos greitai privertė saugotis gynyboje. Tuo tarpu „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo labai didelį žaidėjų pasirinkimą ir aiškaus lyderio neturėjimas buvo labiau teigiamas aspektas. Kaip ir buvo galima tikėtis atkaklus žaidimas tęsėsi iki ilgosios pertraukos, o „Vilmistos“ pranašumas buvo tik 4 taškeliai 34:38.

Po ilgosios pertraukos „Vilmista“ tarsi įjungė aukštesnę pavarą, komandos puolimas tapo ypač agresyvus, buvo labai sėkmingai provokuojamos pražangos, o ekipos lyderiu tapęs L.Garnelis padėjo komandai nutolti net 17 taškų atstumu. Vis tik „Vilmistos“ dominavimą kiek nugesino varžovų tolimi metimai, o skirtumas aptirpo. Neturėdami kur trauktis „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ žaidėjai ir toliau mėgino sugrįžti į rungtynes mėgindami laimę iš toli ir svarbiausia, jų metimai buvo tikslūs. Kelios klaidos svarbiausiais momentais pakišo koją „Vilmistos“ žaidėjams, o tuo pasinaudoję varžovai sugebėjo išplėšti pratęsimą 79:79.

Nors atrodė, kad ilgas suolelis turėjo padėti „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo metu, bet dabar „Vilmistos“ komanda sugebėjo spurtuoti ir laiku pataikyti tritaškiai padėjo nutolti. Skirtumui išaugus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pradėjo naudoti pražangų taktiką, bet tai visiškai negelbėjo, „Vilmista“ atsilaikė ir tvirtai sužaidė paskutinėmis minutėmis. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:94.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Vilimas – 22 tšk., Mantas Butkus – 13 tšk.

Vilmista: Laimonas Garnelis – 36 tšk. (12 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 13 tšk.

„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Vilmista“ pasiekė nelengvą pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)