Rimo & Patikima linija vs Lietuvos geležinkeliai (54:66)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Lietuvos geležinkeliai pervažiavo RIMO&Patikima linija barjerą

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 1022

Paskutinį sausio sekmadienio vakarą (01.29) į Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salę rinkosi Imonių lygos komandos. Aikštelės šeimininkai Rimo&Patikima linija priėmė svečius „Lietuvos geležinkeliai“. Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 2 pergales ir pergalės atveju siekė pagerinti šansus siekiant kovoti toliau, tuo tarpu svečiai su 5 pergalėmis norėjo iškovoti ir šeštąją, bei pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Nors ir geresnėje padėtyje buvo svečiai, aikštelės šeimininkai iškart parodė, jog lengva nebus.

Rungtynės prasidėjo 2 minučių netaiklių metimų ir klaidų serijomis, pirmieji taškų sąskaitą atidarė šeimininkai A.Rudžianskas pelnė 2 taškus į kuriuos tuoj pat atsakė varžovų žaidėjas D.Blinkus. Dar 4 taškus pridėjo D.Blinkus , tada 5 taškus įmetė S.Ragauskas, o po T.Šimkus tritaškio net 11 taškų persvarą įgijo svečiai. Visgi šeimininkai greit rado savo lyderį puolime ir juo tapo L.Ratautas įmetęs pora dvitaškių, dar pridėjo ir pora baudos metimų. Keletas sėkmingai apsigintų atakų ir atsiradusių vis daugiau pagalbininkų puolime po pirmojo ketvirčio skelbė trapią 2 taškų persvarą „Lietuvos geležinkelių“ pusėje.Antrajame kėlinuke keletas taiklių svečių metimų leido įgyti 4-6 taškų persvarą svečiams, o prie to daugiausiai prisidėjo puolime sėkmingai rungtyniavęs ir net 10 taškų šiame kėlinyje pelnęs T.Šimkus. Po dviejų kėlinių 33:39 priekyje „Lietuvos geležinkeliai“.

Trečiajame kėlinyje vyko daug chaoso,netaiklius metimus keisdavo staigios klaidos ir abi komandos vis daugiau jėgų stengėsi atiduoti gynyboje.Šeimininkai jame spėjo sukrapštyti vos 8 taškus, tuo tarpu svečius į priekį ir toliau tempė T.Šimkus pelnęs 9 iš 11 komandos taškų. Taigi po 3 kėlinių svečiai didina persvarą iki kiek apčiuopiamesnės ir pirmauja 41:50.

Ketvirtajame kėlinuke pora sėkmingų svečių atakų padidino persvarą jau iki solidesnės 12 taškų ribos ir nors persvara laikėsi ir toliau aikštėje netrūko emocijų, o po vienos grubesnės pražangos žaidėjai tuoj pat išsakė savo nuomones vieni kitiems. Vis gi intrigos atkurti nepavyko ir po 40 minučių vyriškos kovos švieslentėje degė skaičiai 54:66 „ Lietuvos geležinkelių“ naudai.

„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 17:59 val.)Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)Užtikrintas žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų pergalę (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 20:40 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ iššvaistė 23-ijų taškų persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:28 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš „Omegą“ ir pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:18 val.)