Ryterna vs Celsis (71:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 20:53 val., peržiūros: 1302

Trečiadienį, lapkričio 9 – ąją dieną , „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkų „Ryternos“ ir jiems iššūkį metusių „Celsio“ komandos. Sutikimo pradžioje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau netrukus į savo krepšį pralido 5 taškus be atsako. Sužaidus beveik pusę kėlinio J.Mozerskis pataikė tritaškį ir vėl išvedė šeimininkų komandą į priekį (7:5). Svečiai po kelių rezultatyvių atakų kėlnio pradžioje pradėjo strigti puolime, o „Ryternos“ krepšininkai dalindamiesi kamuoliu nesunkiai rinko taškus. Per tris minutes „Celsio“ krepšininkai pelnė tik 3 taškus, bet į savąjį krepšį jų praleido 9 ir jau turėjo 8 taškų deficitą (16:8). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o po pirmojo kėlinio visdar priekyje buvo šeimininkų komanda – 18:10.

Antrasis ketvirtis geriau prasidėjo šeimininkams. Nors kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, bet sužaidus tris minutes skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis (23:13). Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau 14 taškų (31:17). Likusį laiką žaidimas išsilygino. Kėlinio pabaigoje „Ryternos“ persvara buvo šoktelėjusi iki 17 taškų, bet paskutinėmis sekundėmis pražangą išprovokavęs J.Svirka realizavo 1 baudos metimą iš 2 ir po dviejų kėlinių „Celsis“ turėjo 16 taškų deficitą – 42:26.

Po ilgosios petraukos šeimininkai pelnė 4 taškus be atsako ir jau atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau aiškus, bet svečiai nebuvo linkę su tuo sutikti, „Ryternos“ treneris daugiau nei pusę kėlinio leido pasiilsėti vienam iš lyderių K. Dmitrijevui ir užtai šeimininkai buvo priversti sunerimti ir dar pakovoti dėl pergalės. „Celsio“ krepšininkai vedami M. Valatkevičiaus spurtavo 0:14 ir jau kvėpavo varžovams į nugarą – 46:40. Antroje kėlinio pusėje, šeimininkai į aikštelę grąžino savo puolimo lyderį ir atakų organizatorių, tada žaidimas aikštelėje išsilygino. Per likusį laiką svečiams nepavyko persverti rezultato, jų puolimas sustojo, o šeimininkai kėlinio pabaioje surengę keletą rezultatyvių atakų išsaugojo 6 taškų persvarą – 54:48.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo Ž. Balyno dvitaškiu, bet netrukus taškus pelnė ir šeimininkai. Pirmoje kėlinio pusėje skirtumas tarp komandų svyravo nuo 4 iki 7 taškų. Tik antroje ketvirčio pusėje „Ryternos“ krepšininkai vėl „pagavo“ savo žaidimą ir pradėjo lengviau rinkti taškus. O savo ruožtu svečiai stengdamiesi kuo greičiau sumažinti atsilikimą ėmė rengti greitesnes atakas, kurios dažniausiai baigdavo netaikliais metimais arba klaidomis, po kurių šeimininkai rinkdavo lengvus taškus iš greito puolimo. Likus žaisti vieną minutę, komandas vėl skyrė dviženklė šeimininkų persvara. Per likusį laiką „Celsio“ komandai sukurti stebuklo nepavyko ir teko pripažinti „Ryternos“ pergalę rezultatu – 71:48.

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 17 tšk. (10 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Modestas Šidlauskas – 14 tšk., Justas Mozerskis – 12 tšk., Aurimas Milūnas – 10 tšk.

Celsis: Žilvinas Balynas – 18 tšk., Mantas Valatkevičius – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Julius Svirka – 11 tšk.

„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)