Callcredit vs Kauno švara (75:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 1391

Lapkričio 17 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Callcredit“ priemė svečius „Kauno švarą“. „Callcredit“ buvo iškovoję tris pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Kauno švaros“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę rezultatas buvo 7:7. Vėliau šiek tiek geriau rungtyniavo „Callcredit“, kurie pamažu įgijo septynių taškų persvarą (18:11). „Kauno švara“ atsakė spurtu, kurio metu pelnė šešis taškus be atsako (18:17). Ketvirčio pabaigoje „Callcredit“ išlaikė trijų taškų persvarą (23:20).

Antrame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai. Pirmas keturias minutes be klaidų gynėsi „Callcredit“, o tuo metu pelnė septynis taškus (30:20). Pirmus taškus, o tuo pačiu ir spurtą, penktą minutę pradėjo „Kauno švara“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (30:27). Visgi paskutinėmis pirmos rungtynių pusės minutėmis geriau žaidė „Callcredit“, kurie padidino persvarą iki 11 taškų (38:27).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (40:29). Vėliau septynis taškus be atsko pelnė „Callcredit“ (47:29). „Kauno švara“ pataikė tritaškį (47:32), bet į tai „Callcredit“ atsakė dar keliais taikliais metimais (53:32). Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 19 taškai (55:36).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis „Callcredit“ pranašumas augo. Ketvirtą minutę komandas skyrė 33 taškai (72:39). Visgi antroje kėlinio pusėje „Callcredit“ išleido dažniausiai mažiau žaidžiančius žaidėjus, o tuo pasinaudoję „Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki 17 taškų (75:58). „Callcredit“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Kauno švara“ pralaimėjo trečią kartą.

„Callcredit“ treneris V.Krulikas: „Ilgesnis suolelis, noras žaisti ir geras žaidimas gynyboje. Nuo rungtynių pradžios akcentavome, kad svarbiausia gynyba, puolimas neįdomu.“ Paklaustas, ką mano apie tai, kad rungtynių pabaigoje varžovai sumažino persvarą, treneris atsakė: „Galėjo sumažinti ir iki penkių taškų, nes žaidė tie, kurie nežaidžia. Paskutines penkias minutes žaidė tikrai ne tie žaidėjai, kurie galėtų visi vienu metu būti aikštelėje.“

Callcredit: Arūnas Rimas – 21 tšk., Vytautas Jurkevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Valdas Šluta – 14 tšk.

Kauno švara: Andrius Olberkis – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Remigijus Motys – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:25 val.)