Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Kauno švara (71:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 1287

Gruodžio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Kauno švarą“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję tris pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Kauno švaros“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (8:8). Antroje kėlinio pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė tik vienas taškas (19:20).

Ketvirtą antro kėlinio minutę „Kauno švara“ vis dar turėjo vieno taško persvarą (23:24). Netrukus spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (32:24). Baigiantis devintai minutei „Kauno švara“ priartėjo prie varžovų iki keturių taškų (32:28). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako, o baigiantis kėlinio laikui tritaškį pataikė M.Kadakauskis (40:28).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (42:30). „Kauno švara“ pamažu vijosi varžovus. Penktą minutę komandas skyrė tik penki taškai (44:39). E.Kumža pataikė tritaškį, bet į tai „Kauno švara“ atsakė septyniais pelnytais taškais (47:46). Visgi geriau kėlinio pabaigą sužaidę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įgijo šešių taškų pranašumą (57:51).

Ketvirto kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (63:51). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kauno švara“ (63:56). „Kauno švara“ vijosi varžovus, o likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos „Kauno švara“ pirmavo rezultatu 65:66. Devintą minutę tritaškį pataikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (68:66). „Kauno švara“ baudų metimais sugebėjo įgyti dviejų taškų persvarą (68:70). Likus trim sekundėm iki kėlinio pabaigos E.Kumža pergalę išplėšė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai. Tai buvo ketvirta „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pergalė, o „Kauno švara“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M.Kadakauskis: „Tai buvo paskutinė komanda, su kuria prieš tai žaidėme, todėl žinojome varžovus. Truputi pakeitėme gynybos sistemą, žinojome kaip jie ginasi ir tai leido gana daug išmesti metimų mums. Dėl to po dviejų kėlinių susikūrėme 12 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė, pradėjome per daug skubėti. Sėkmė gale rungtynių buvo mūsų pusėje. Mums sekėsi ir visų rungtynių metu, pora kartų įmetėme sudėtingus metimus baigiantis laikui ir tai padėjo mums iškovoti pergalę.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 15 tšk., Mantas Butkus – 11 tšk., Tomas Vilimas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Kauno švara: Andrius Olberkis – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Senkus – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Mykolas Brusokas – 13 tšk., Remigijus Motys – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)