Best 4 You vs Restauratoriai & Hausa (35:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 20:55 val., peržiūros: 1142

Sekmadienį, lapkričio 6 dieną, J. Dobkevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Best 4 You“ ir svečių „Restauratorių & Hausos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios akivaizdžiai dominavę svečiai pasiekė nesunkią pergalę. 35:77 (12:18, 5:22, 4:18, 14:19).

Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtą 0:9 surengę svečiai pademonstravo, jog yra visa galva geresni už varžovus. Kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau čia pat ir vėl į priekį šovę „Restauratoriai & Hausa“ įgijo dviženklį atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje iš toli pasižymėjęs A. Mosčinskas kiek sušvelnino savo komandos atsilikimą, tačiau čia pat įspūdingą greitą puolimą pademonstravę svečiai pasiuntė varžovus į nokdauną ir iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo 23-ijų taškų pranašumą. 17:40.

Po ilgosios pertraukos ir toliau spurtą tęsę „Restauratoriai & Hausa“ surinko dar dvylika taškų iš eilės ir taip dar labiau atitrūko. Per likusį laiką vos kelis taškus sukrapštę „Best 4 You“ žaidėjai nežymiai sušvelnino deficitą. Paskutinė rungtynių dalis jau senokai buvo tapusi tik formalumu, kurį ir toliau puikiai tvarkę svečiai. Vieną po kitos rezultatyvias atkarpas rengę svečių krepšininkai įgijo 42-iejų taškų atotrūkį, ko pasekoje įsirašė jau ketvirtą pergalę iš eilės ir toliau žengia be pralaimėjimų. 35:77.

„Best 4 You“: Mantas Maslenikovas – 9 tšk., Tomas Lincevičius – 8 tšk. (17 atk. kam.), Lukas Balasevičius – 7 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“: Jonas Snudaitis – 30 tšk., Martynas Veršinskas – 17 tšk. (14 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 15 tšk. (6 rezult. perd., 8 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje užbaigė išvargusių „Lemora“ ekipos žaidėjų sezoną (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)