Rapala vs Lietuvos geležinkeliai (85:79)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 1157

Lapkričio 21 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Rapala“ buvo iškovoję vieną pergalę ir du kartus buvo pralaimėję. „Lietuvos geležinkelių“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 3:5 pirmavo „Lietuvos geležinkeliai“. Netrukus įsižaidę „Rapalos“ žaidėjai pelnė 10 taškų be atsako (13:5). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Lietuvos geležinkeliai“ priartėjo prie varžovų (13:9). Po „Rapalos“ minutės pertraukėlės komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė keturi taškai (21:17).

Prasidėjus antram kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „Lietuvos geležinkeliai“ (21:22). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais, kurie dažnai buvo teritaškiai. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (36:36). Per likusį laiką vyko atkakli kova, o baigiantis kėlinio laikui į priekį išsiveržė „Rapala“ (44:42).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis toliau vyko atkakli kova. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (49:49). Septintą minutę „Lietuvos geležinkeliams“ pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (55:61). Netrukus „Rapala“ prisivijo varžovus (59:61). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Lietuvos geležinkeliai“, kuriems pavyko įgyti penkių taškų pranašumą (61:66).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė keturis taškus be atsako (61:70). Netrukus „Rapala“ prisivijo varžovus (66:70). Šeštą minutę komandas skyrė keturi taškai (71:75). Vėliau, daugiausia taiklių tritaškių dėka, 11 taškų be atsako pelnė „Rapala“ (82:75).Per likusias dvi minutes „Lietuvos geležinkeliai“ varžovų nepasivijo ir pralaimėjo trečią kartą (85:79). „Rapala“ iškovojo antrą pergalę.

„Rapalos“ treneris G.Mickevičius: „Labai geras šiandien buvo mūsų pataikymas, labai daug taškų rinkome tolimais metimais, net labai keista. Pagaliau atsidarė mūsų pataikymas. Varžovai normalūs, smagiai pažaidėme, pajuokavome, viskas tvarkoje.“

Rapala: Gediminas Mickevičius – 28 tšk., Mindaugas Pažėra – 22 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arnoldas Vyšniauskas – 11 tšk., Dominykas Giraitis – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Simas Ragauskas – 15 tšk., Linas Gudanavičius – 14 tšk., Mindaugas Visockis – 13 tšk., Tadas Šimkus – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Chochlovas – 10 tšk.

„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Enerstena“ didele taškų persvara įveikė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:47 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Rapala“ po audringos kovos įveikė savo varžovus (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)Sezono rungtynes sužaidęs N. Čekaitis padėjo „Remza & Langvila“ komandai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ ir žengti į kitą etapą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)