Remza & Langvila vs Lietuvos geležinkeliai (68:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Sezono rungtynes sužaidęs N. Čekaitis padėjo „Remza & Langvila“ komandai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ ir žengti į kitą etapą

2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 23:23 val., peržiūros: 1187

Ketvirtadienį, kovo 30 – ąją dieną buvo sužaistos KKL „Įmonių“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių trečiosios ir lemiamos aštuntfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Remza & Langvila“ bei svečių – „Lietuvos geležinkelių“ ekipų. Serijoje lygybė – po pergalę rezultatais 65:59, 70:74 pasidalino abi komados.

Rungtynes užtikrintai pradėjo aikštelės šeimininkų komanda, kurie gerai atakuodami iš toli per keturias minutes spėjo įgyti dviženklį pranašumą – 13:2. Įpusėjus pirmajam kėlinukui po A.Grabauskas taiklaus metimo iš toli „Lietuvos geležinkeliai“ daugiau nei perpus sumažino deficitą (16:12). Tačiau labai „Remza & Langvila“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir po 4 iš eilės N. Čekaičio taškų šeimininkai tebeturėjo apčiuopiamą pranašumą – 25:17.

Antrajame kėlinuke šeimininkai ir toliau sėkmingai rinko taškus ir tai jiems leido tvirtai pirmauti – 31:24. Antroje kėlinuko pusėje svečiai spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį – 32:34. Likusį laiką vyko nerezultatyvi kova taškas į tašką, tačiau „Remza & Langvila“ gynėjas M.Mingėla prieš ilgąją pertrauką išvedė savo gynybą į priekį – 40:38.

Trečiajį kėlinį N.Čekaitis pradėjo 5 taškais paeiliui ir „Remza & Langvila“ vėl atitrūko. „Lietuvos geležinkeliai“ bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau niekaip nepavyko priartėti prie aikštelės šeimininkų. Aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai sužaidus šešias minutes įgijo saugią 17 taškų persvarą (56:39). Tačiau svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir įrodė, kad šeimininkų turėta persvara ne tokia ir saugi. Likus žaisti minutę dar vienos greitos atakos ir L. Gudanavičiaus tritaškio svečiai atsilikinėjo jau tik dešimčia taškų. „Lietuvos geležinkeliai“ netrukus sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus, tačiau užtikrintai žaidęs „Remza & Langvila“ puolėjas N.Čekaitis pelnė savo 29 – ąjį tašką ir atstatė savo komandos dviženklį pranašumą – 62:51.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai ėmėsi mažinti deficitą. Abi komandas slėgė didelė įtampa, tai matėsi ir aikštelėje. Nerezultatyvus žaidimas, daug klaidų ir priimami nepatys geriausi sprendimai aikštelėje.Visgi, svečiai šiaip netaip rinko taškus ir įpusėjus kėliniui jau kvėpavo varžovams į nugarą – 62:58. Septynias minutes be taškų buvę „Remza & Langvila“ krepšininkai pagaliau pasižymėjo ir netrukus įtvirtino pergalę baidų metimais. „Remza & Langvila“ laimėjo rungtynes rezultatu 68:61 (25:19, 15:19, 22:13, 6:10) ir keliauja toliau, kur jų laukia ASU & Co „AgroVIS“ iššūkis, kurie aštunfinalio serijoje 2:1 įvekė „Vilmistos“ ekipą.

Remza & Langvila: Narūnas Čekaitis – 31 tšk. (13 atk. kam.), Mindaugas Mingėla – 12 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 10 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Šimkus – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Simas Ragauskas – 8 tšk.

Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Enerstena“ didele taškų persvara įveikė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)