Enerstena vs ASS & Endress + Hauser (53:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 19:52 val., peržiūros: 1100

Vasario 26 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „ASS & Endress + Hauser“. „Enerstena“ buvo iškovoję penkias pergales ir dešimt kartų buvo pralaimėję. „ASS & Endress + Hauser“ komandos sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Trečią minutę buvo rezultatas 4:4. Netrukus į priekį išsiveržė „ASS & Endress + Hauser“, bet vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (11:6). Kėlinio pabaigoje taikliais baudų metimais svečiai prisivijo šeimininkus (11:8).

Antro kėlinio pradžioje „Enerstenos“ persvara padidėjo iki aštuonių taškų (16:8). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress + Hauser“ (16:13). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Enerstena“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (22:13). Aštuntą minutę komandas skyrė 11 taškų (27:16). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai (31:18).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu (33:18). Vėliau 14 taškų be atsako pelnė „ASS & Endress + Hauser“, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik vienas taškas (33:32). „Enerstena“ taikliu tritaškiu nutraukė varžovų spurtą (36:32), bet vėliau dar septynis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress + Hauser“ (36:39). Sužaidus tris kėlinius svečiai pirmavo rezultatu 41:44.

Ketvirto kėlinio pradžioje du iš eilės metimus pataikė 45:44. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais (50:48). Septintą minutę aštuonis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress + Hauser“ (50:56). Svečiai persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 53:57. Tai buvo vienuolikta „ASS & Endress + Hauser“ pergalė, o „Enerstena“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„ASS & Endress + Hauser“ komandos treneris Audrius Šalaševičius: „Laimėjome, nes antroje rungtynių pusėje pakeitėme kardinaliai žaidimą. Pagreitinome žaidimą ir atsibudome. Pirmus du kėlinius buvome apsimiegoję. Sekmadienis, gal todėl. Po mišių vyrai labai buvo sustingę, bet antroje rungtynių pusėje pagreitinome žaidimą, susikaupėme ir atlošėme varžovų persvarą bei laimėjome. Dėl greito žaidimo laimėjome.“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Rimavičius – 13 tšk., Andrius Rimavičius – 8 tšk.

ASS & Endress + Hauser: Almantas Sutkus – 19 tšk., Giedrius Prabulis – 14 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Audrius Šalaševičius – 10 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Užtikrintai startavę „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Acme“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)