Lemora vs Kauno technologijos universitetas (77:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 22:49 val., peržiūros: 1316

Trečiadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Lemora“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę “Kauno technologijos universitetas“ (KTU).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir sužaidus keturias minutes „KTU“ pirmavo dviem taškais ( 2:4). Svečiams pavyko dar labiau padidinti atotrūkį iki penkių taškų, tačiau per keletą minučių „Lemora“ išlygino rezultatą ( 9:9). Kėlinuko pabaigoje „Lemora“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir susikrovė trijų taškų pranašumą – 21:18.

Antrame kėlinyje „KTU“ surengė keletą greitų atakų ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 22:26). Po minutės pertraukėlės tarp ekipų toliau vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 26:30). Likus žaisti tris minutes „KTU“ išsaugojo pranašumą – 34:39.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir skirtumas nepakito ( 44:50). Antroje kėlinuko pusėje žaidimas nepakito, tačiau ketvirčio pabaigoje „Lemora“ ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo, bet paskutinėmis sekundėmis A.Vitkauskas realizavo baudos metimus ir atstatė pranašumą – 55:59.

Ketvirtame kėlinyje nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 62:63). Toliau vyko kieta kova dėl kiekvieno taško, tačiau „KTU“ pavyko surengti sėkmingą atkarą 5:0 ir „Lemora“ buvo priversta prašyti minutės pertraukėlę ( 69:75). Po minutės pertraukėlės, likus žaisti dvi minutes, svečiai toliau išlaikė pranašumą susikrautą ( 77:79). Per likusias 17 sekundžių „KTU“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 77:80.

Lemora: Egidijus Daukša – 21 tšk., Lukas Patašius – 20 tšk., Martynas Švelnys – 17 tšk. (5 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Tomas Čeida – 10 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Laurynas Andriuškevičius – 29 tšk., Andrius Vitkauskas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Valdas Grigaliūnas – 10 tšk.

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą. (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)