Enerstena vs Lietuvos geležinkeliai (64:36)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enerstena“ didele taškų persvara įveikė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“

2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 1161

Vasario 12 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Enerstena“ buvo iškovoję keturias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. „Lietuvos geležinkelių“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynės prasidėjo ypač nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 2:1 pirmavo „Enerstena“. Ketvirtą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (4:5), bet vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (9:5). Įpusėjus kėliniui „Lietuvos geležinkeliai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkų puolimas užstrigo, o svečiai pelnė 10 taškų be atsako (9:15).

Prasidėjus antram kėliniui „Enerstena“ žaidė daug geriau nei varžovai. Jie pelnė 16 taškų be atsako ir likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos dar nebuvo praleidę taškų į savo krepšį (25:15). Visgi devintą minutę „Lietuvos geležinkeliai“ pelnė pirmus taškus kėlinyje (25:17). Per likusį laiką dar penkis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ kuri prasidėjus pertraukai pirmavo rezultatu 30:17.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis viskas vyko tuo pačiu ritmu. „Enerstena“ rinko taškus, „Lietuvos geležinkelių“ puolimas strigo, o persvara augo. Po 14 be atsako „Enerstenos“ taškų komandas skyrė 27 taškai (44:17). Prasidėjus antrai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Lietuvos geležinkeliai“ (44:19). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 27 taškai (50:23).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 27 taškai (55:28). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o „Enerstena“ išsaugojo įgytą solidžią persvarą (64:36). „Enerstena“ iškovojo penktą pergalę, o „Lietuvos geležinkeliai“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Enerstenos“ treneris A.Rimavičius paklaustas, kas lėmė lengvą pergalę, atsakė: „Tik atrodo, kad lengvai laimėjome. Iš pradžių pasidarėme planą. Kovojome kamuolius, jei yra galimybė bėgome į greitą puolimą ir viskas.“ Paklaustas, kas geriausiai šiandien sekėsi, treneris atsakė: „Greitas puolimas, bet aš labiau mėgstu matyti blogus dalykus. Per daug klaidų darome ir kartais prarandame konsentraciją. Visa kita yra gerai. Noras žaisti ir kiti dalykai.“ Paklaustas, ar šiandien buvo blogų dalykų, treneris atsakė: „Buvo...“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 19 tšk., Edgaras Daniliauskas – 14 tšk., Rytis Sadauskas – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Naujalis – 9 tšk., Simas Ragauskas – 6 tšk. (7 išpr. praž.)

„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)