Rapala vs Baubilas & Verslo pasaulis (52:113)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Baubilas & Verslo pasaulis“ gerokai pasismagino dvikoje su „Rapala“

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 1116

Lapkričio septintąją, pirmadienio vakarą įvyko „BaltikSport“ įmonių lygos, B pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Rapala“ bei svečių statusą turėjusių „Baubilas & Verslo pasaulis“. Svečiai, žaidę vos septyniese absoliučiai nesulaukė pasipriešinimo iš šeimininkų ir rungtynes laimėjo triuškinamu rezultatu – 52:113 (16:21; 5:23; 21:32; 10:37).

Jau nuo pat rungtynių pradžios svečiai įsiveržė į priekį, o šeimininkai sunkiai radę kelių link varžovo krepšio, po trijų sužaistų minučių atsilikinėjo septyniais taškais (3:10). „Baubilas & Verslo pasaulis“ po sėkmingos pradžios kiek atsipalaidavus ir ėmus klysti, „Rapala“ ekipa tuo pasinaudojo ir pirmojo kėlinio viduryje skirtumą tarp komandų sumažino iki dviejų taškų (10:12). Vis dėl to, neilgai trukus, svečiai susigražino iniciatyvą į savo rankas ir atstatė saugų pranašumą ir jeigu ne M. Pažėros tritaškis, o kitoje atakoje pataikytas dvitaškis su varžovo pražanga, „Rapala“ ekipa prieš antrąjį kėlinį būtų atsilikinėjus gerokai smarkiau – 16:21.

Antrajame rungtynių ketvirtyje, „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos pranašumas tik dar labiau išryškėjo. Penkioliktąją rungtynių minutę, svečių pranašumas pirmą kartą šose rungtynėse išaugo iki dviženklio (18:29). Per likusį kėlinio laiką, „Rapala“ komandoje iš toli pasižymėjo tik G.Mickevičius, o tuo tarpu svečių ekipoje taškus rinko visi aikštėje pasirodę krepšininkai. Prieš ilgąją pertrauką „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos pranašumas atrodė daugiau nei įtikinamas – 21:44.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nei kiek nesikeitė. „Rapala“ ekipa ir toliau atrodė kur kas silpniau nei jų varžovai, o skirtumas tarp komandų tik augo. Po trijų kėlinių rezultatas tarp komandų buvo 42:76. Ketvirtajame kėlinyje „Baubilas & Verslo pasaulis“ tiesiog smaginosi aikštelėje, o šeimininkai atrodė nuleidę rankas. Dažnos klaidos, pramesti „Rapala“ metimai kitoje aikštės pusėje virto greitais ir lengvais svečių komandos taškais. Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, R.Kabašinskas tritaškiu metimu per varžovų rankas įmetė ir šimtąją „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos tašką, o nuo komandos atsarginių žaidėjų suolelio pasigirdo raginimai pirkti picą. Galutinis rungtynių rezultatas ir šio vakaro stipresnė komanda abejonių nėkėlė – 52:113.

Po pergalingų komandos rungtynių, „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandos žaidžiantysis treneris Ramūnas Švagždys teigė, kad tokios lengvos pergalės nesitikėjo:

Iš tiesų tikėjomės, kad biški bus rimtesnis pasipriešinimas, bet labai lengvai susitvarkėm, nors ir trūko, ne visi žaidėjai buvom, bet labai susižaidėm.

Tuo tarpu „Rapala“ komandos treneris Gediminas Mickevičius nenorėjo komentuoti rungtynių, tačiau tiek jis, tiek jo komanda neprarado nuotaikos ir juokavo, jog dėl jų tokio pralaimėjimo kalta švieslentė, kurioje ties jų taškais degė užrašas „ERROR“. :))

„Rapala“: Gediminas Mickevičius – 13 tšk., Laurynas Kalėda – 12 tšk., Arnoldas Vyšniauskas – 8 tšk. (14 atk. kam.)

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Ramūnas Švagždys – 26 tšk. (5 perimt. kam.), Aidas Urbonas – 24 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 20 tšk., Mindaugas Samuolis – 17 tšk., Ruslanas Babilevas – 13 tšk.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ paskutinėmis sekundėmis privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:28 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)D. Pocevičiaus dvitaškis leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ perkopti aštuntfinalio barjerą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)