Kauno švara vs Acme (70:67)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1106

Balandžio 3 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Acme“ komandą.

Rungtynes geriau pradėjo „Acme“, kuri sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:5. Netrukus svečių persvara padidėjo iki septynių taškų (2:9). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė penki taškai (6:11). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis „Kauno švara“ gynyboje žaidė užtikrintai, o 11 be atsako pelnytų taškų jiems padėjo įgyti šešių taškų persvarą (17:11).

Antro kėlinio pradžioje toliau persvarą didino „Kauno švara“, kuri sužaidus tris minutes buvo padidinus persvarą penkiais taškais (22:11). „Acme“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios svečiams pavyko pelnyti pirmus taškus kėlinyje (22:13). Aštuntą minutę komandas skyrė septyni taškai (27:20), o po aštuonių be atsako pelnytų „Acme“ taškų svečiai buvo priekyje (27:28). Kėlinio pabaigoje „Acme“ išsaugojo vieno taško persvarą (32:33).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais „Acme“ metimais (32:38). Netrukus „Kauno švara“ prisivijo varžovus (36:38). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Devintą minutę „Acme“ turėjo šešių taškų persvarą (43:49). Visgi kėlinio pabaigoje „Kauno švara“ pelnė 10 taškų be atsako, o baigiantis kėliniui komandos apsikeitė taikliais metimais (55:51).

Ketvirtas kėlinys prasiėjo dviem taikliais „Acme“ metimais (55:55). Netrukus persvarą susigrąžino „Kauno švara“ (59:55). Vėliau komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę rezultatas buvo lygus (61:61). Septintą minutę „Kauno švara“ buvo šiek tiek atitrūkus (66:61), bet devintą minutę „Acme“ priartėjo (68:67). Per likusį laiką „Acme“ metimai skriejo pro šalį, o „Kauno švara“ padidino persvarą taikliais budų metimais (70:67). A. Kmita baigiantis rungtynių laikui galėjo rezultatą išlyginti, bet jo metimas buvo netaiklus (70:67). Antros rungtynės bus žaidžiamos balandžio 11 dieną „KTK“ sporto salėįe.

„Acme“ treneris R. Vanagas: „Nemokame žaisti prieš zoninę gynybą. Čia aišku išduosiu tai sekančiom rungtynėm, bet visiškai neužpuolėme. Praktiškai buvo sėkmė, kai pataikėme ir sužaidėme gerą atkrpą ir išsiveržėme į priekį. Tai buvo sėkmės reikalas. Puolimo prieš zoninę gynybą nebuvo.“ Paklaustas, kodėl nebandė vargint varžovų, treneris atsakė: „Nurodymai tai daryti buvo, bet mųsų žaidėjai gal pasimetę buvo. Ketvirtfinalis gal pirmą kartą, tai psichologiškai matyt nesusitvarkė.“

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 26 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 20 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Senkus – 12 tšk., Gediminas Simanavičius – 12 tšk.

Acme: Ignas Plečkaitis – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Gintas Brazaitis – 12 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)