Enerstena vs Lemora (52:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:15 val., peržiūros: 1407

Lapkričio 20 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Lemora“ komandą. „Enerstena“ buvo iškovoję vieną pergalę ir tris kartus buvo pralaimėję. „Lemoros“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynes daug geriau pradėjo „Lemora“, kuri įpusėjus trečiai minutei privertė minutės pertraukėlės prašyti „Enersteną“ (0:10). Po jos dar šešis taškus be atsako pelnė „Lemora“. Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė „Enerstena“ (3:16). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių „Lemora“ buvo priekyje rezultatu 12:22.

Antrą kėlinį „Lemora“ pradėjo taikliu tritaškiu (12:25). Į tai „Enerstena“ atsakė spurtu, kurio metu šeimininkai pelnė dvylika taškų be atsako (24:25). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (27:27). Per likusį laiką komandos sužaidė lygiai (31:31).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Enerstena“ (33:31). Po jų spurtą pradėjo „Lemora“, kuri pelnė 10 taškų be atsako (33:41). Devintą minutę komandas skyrė šeši taškai (41:47). Vėliau du dvitaškius pataikė svečiai, o kėlinį taikliu metimu iš savo aikštės pusės baigė E.Mikalajūnas (41:54).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis „Lemora“ neleido varžovams priartėti. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 13 taškų (47:60). Vėliau dar penkis taškus be atsako pelnė „Lemora“ (47:65). Paskutinėmis minutėmis „Lemora“ persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 52:72. „Lemora“ pasiekė trečią pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Lemoros“ treneris E.Kvilys: „Šiandien varžovai buvo kažkiek silpnesni, o daugiau stengėmės, bėgome. Antroje rungtynių pusėje susitvarkėme gynyboje, gerai užpuolėme ir pasiekėme pergalę.“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 15 tšk., Rytis Sadauskas – 8 tšk., Audrius Kuraitis – 8 tšk.

Lemora: Martynas Švelnys – 19 tšk., Lukas Patašius – 15 tšk. (12 atk. kam.), Evaldas Basys – 15 tšk., Tomas Čeida – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)