Lietuvos geležinkeliai vs ASS & Endress + Hauser (53:66)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“

2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1118

Pirmadienį, sausio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „ASS & Endress + Hauser“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, tačiau trečiame kėlinuke spurtavę svečiai atitrūko bei išlaikę iniciatyvą iki rungtynių pabaigos pasiekė pergalę rezultatu 53:66 (13:15, 19:18, 6:21, 15:12).

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių tarp komandų vyko atkakli kova. Kurį laiką jos viena po kitos keitėsi rezutatyviai išpuoliais ir tik įpusėjus ketvirčiui svečiams pavyko kiek atitrūkti. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai deficitą sumažino iki dviejų taškų. Antrojo kėlinio pradžioje apylygis žaidimas tęsėsi ir toliau, tačiau kiek vėliau spurtavę „Lietuvos geležinkeliai“ įgijo aštuonių taškų persvarą. Vis tik, jos ilgai neišlaikė ir iki ilgosios pertraukos žymiai geriau žaidę „ASS & Endress + Hauser“ susigrąžino minimalią persvarą. 32:33.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar buvo persvėrę rezultatą savo naudai, tačiau nieko nelaukęs svečių lyderis G. Prabulis surinko net devynis taškus iš eilės ir taip išvedė savo komandą į priekį. Į tai „Lietuvos geležinkeliai“ atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė dar dešimt varžovų taškų, leidusių jiems įgyti jau šešiolikos taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkai dar bandė griebtis šiaudo ir iš dalies jiems tas pavyko. Sumažinę atsilikimą iki vienuolikos taškų „Lietuvos geležinkeliai“ dar bandė kibti priešininkams į atlapus, tačiau pastarieji užtikrintai užbaigė rungtynes, pasiekdami pergalę rezultatu 53:68.

„Lietuvos geležinkeliai“: Tadas Šimkus – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 11 tšk., Gediminas Naujalis – 7 tšk.

„ASS & Endress + Hauser“: Giedrius Prabulis – 34 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 19 tšk., Marijus Dimša – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)Užtikrintai startavę „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Acme“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Enerstena“ didele taškų persvara įveikė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:47 val.)Sezono rungtynes sužaidęs N. Čekaitis padėjo „Remza & Langvila“ komandai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ ir žengti į kitą etapą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)