INREAL & INVALDA vs KAUNO ŠVARA & KRG (54:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Kauno švara - KRG" išvykoje nugalėjo "Inreal - Invalda" ekipą

2008 kovo 11 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 7661
Šį vakarą Šilduvos sporto salėje susitiko Įmonių lygos ekipos: "Inreal – Invalda" ir "Kauno švara – KRG". Kiek sunkiau pradėję, svečiai įsižaidė ir nesunkiai iškovojo pergalę rezultatu 54:64.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Inreal – Invalda" krepšininkai, išsiverždami į priekį 6:0. Svečiams prireikė net šešių minučių pelnyti pirmiesiems taškams. Įsivažiavę "Kauno švara – KRG" krepšininkai pavijo varžovus, o kėlinio pabaigoje penki D.Kazlausko taškai persvėrė rezultatą svečių naudai – 10:14.

Antrajame kėlinyje dominavo šeimininkai. "Inreal – Invalda" atstovams vis nesisekė pataikyti nė vieno tolimo metimo, ne ką geriau šeimininkai atakavo ir iš po krepšio, tuo tarpu "Kauno švara – KRG" vis didino pranašumą ir po antrojo kėlinio jau pirmavo 12 taškų – 21:33.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų žaidimas tapo aktyvesnis, "atsidarė" tritaškiai (tris iš eilės tolimus metimus pataikė P.Daunoras) ir skirtumas po "Inreal – Invalada" spurto 13:0 tapo lygus 38:38. Antrojoje kėlinio pusėje iniciatyvą į savo rankas vėl paėmė svečiai ir sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą išsiveržė į priekį 46:54.

Ketvirtąjį kėlinį "Kauno švara – KRG" pradėjo keturiais netaikliais baudų metimais, tačiau šeimininkams tuo pasinaudoti nepavyko ir skirtumas nemažėjo. Visą kėlinuką svečiai išlaikė dešimties taškų persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 54:64.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė 19 taškų pelnęs ir 22 kamuolius atkovojęs E.Paškauskas; 18 taškų pelnė D.Kazlauskas.
"Inreal – Invalda" ekipoje po dvigubą dublį atliko 16 taškų pelnęs ir net 15 kamuolius atkovojęs A.Gasiūnas, bei A.Dungveckis (10 taškų, 11 atkovotų kamuolių); 19 taškų pelnė P.Daunoras.

Šeimininkai teisėjams skyrė po 9 balus. "Kauno švara – KRG" teisėjų kaip visad nevertino.
"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Celsis" ekipą (2008 kovo 13 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)"Olympic casino" be vargo įveikė "Inreal & Invalda" ekipą (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:20 val.)Po sunkios kovos "Agava" komanda nugalėjo "Inreal-Invalda" (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)"Kauno švara - KRG" be vargo įveikė "Santerą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:01 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Santerą" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Kauno švara & KRG" ir toliau žengia be pralaimėjimo (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)"Kauno Švara & KRG" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 21:38 val.)"Kauno Švara - KRG" antrą kartą įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Kauno Švara & KRG" savaitę užbaigė pergale (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:35 val.)