KAUNO ŠVARA & KRG vs OMEGA (70:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 16 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno Švara & KRG" savaitę užbaigė pergale

2008 kovo 16 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 6341
Šįvakar, kovo 16 dieną, Kauno "Švaros" sporto salėje aikštelės šeimininkai "Kauno Švara & KRG" išmėgino jėgas su "Omega". Beveik nuo pradžių išsiveržę į priekį "Kauno Švara & KRG" ir įgyję saugų pranašumą, sugebėjo jį išsaugoti iki rungtynių galo ir šventė pergalę rezultatu 70:58. "Kauno Švara & KRG" "Įmonių lygos" "Paguodos turnyre" ir toliau žengia be pralaimėjimų – visos dvylika pergalių. Jų šiandieniniai varžovai "Omega" patyrė penktąją nesėkmę ir turi septynias pergales. Beje, šios rungtynės šioms ekipoms buvo paskutinės ir nieko nelemiančios, nes abi komandos jau prieš šias rungtynes buvo užsitikrinusios vietas atkrintamosiose varžybose.

Pirmojo kėlini pradžioje abiems komandoms žadimas puolime sunkiai lipdėsi, tačiau vėliau po truputį įsismagino
"Kauno Švara & KRG" ir sužaidę keletą sėkmingų atkarpų laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 17:10.

Antrąjį kėlinį 5:0 pradėję šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir jam sumažėti iki vienaženklio neleido visą šį kėlinį: jiems pavyko padidinti pranašumą iki 15, tačiau varžovai nesnaudė ir po dviejų kėlinių jiems paliko tik 11 – 35:24.

Trečiajame kėlinyje svečiai atsigavo ir ėmė kur kas geriau atakuoti ir buvo sumažinę deficitą iki 7, tačiau vien gerai atakuoti neužtenka – reikia ir gerai gintis, o tą daryti "Omegai" sekėsi kur kas sunkiau ir
"Kauno Švara & KRG" leido sumažinti skirtumą tik vienu tašku – 57:47.

Ketvirtasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus, viskas vyko gana ramiai: "Omega" net nebandė surengti kokio nors rimtesnio spurto ir nebuvo paruošę jokio gelbijimosi plano, o
"Kauno Švara & KRG" sugebėjo išsaugoti saugų pranašumą iki rungtynių galo ir šventė pergalę rezultatu 70:58.

Naudingiausias nugalėtojų ekipoje buvo D.Kazlauskas, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Nuo jo ne daug atsiliko E.Paškauskas, įmetęs 14 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. 16 taškų pridėjo M.Senkus, o G. Simanavičiaus sąskatoje 15 taškų.

"Omegos" komandoje pasižymėjo A.Žakelis, įmetęs 17 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. 13 taškų surinko V.Bernotas, 10 pridėjo D.Šliogeris.
"Kauno Švara - KRG" sėkmingai žengė pirmajį žingsnį (2008 kovo 25 d., antradienis, 22:03 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Santerą" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Kauno Švara - KRG" antrą kartą įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Celsis" ekipą (2008 kovo 13 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)"Kauno švara - KRG" be vargo įveikė "Santerą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:01 val.)Triuškinanti "Kauno švaros & KRG" pergalė (2008 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)"Kauno Švara & KRG" triumfavo "Įmonių lygos" "Paguodos" taurės finale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 01:53 val.)"Kauno Švara - KRG" lengvai iškopė į "Paguodos" taurės pusfinalį (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 22:55 val.)Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:57 val.)