MIKROVISATA vs KAUNO ŠVARA & KRG (66:78)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 07 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Kauno Švara - KRG" antrą kartą įveikė "Mikrovisatą"

Su kamuoliu Andrius Brusokas
2008 balandžio 07 d., Pirmadienis, 21:05 val., peržiūros: 5769
Šiandien (04-07) Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje įvyko antrosios pusfinalio varžybos tarp "Mikrovisata" (šeimininkai) ir "Kauno Švara – KRG" (svečiai). Pirmąją rungtynių pusę vyko lygi kova. Tačiau geriau sužaidę trečiąjį kėlinuką svečiai įsiveržė į priekį. Išlaikę persvarą iki rungtynių galo kelialapį į "Įmonių" lygos "Paguodos" turnyrą iškovojo "Kauno Švara – KRG".

Pirmame kėlinuke abi komandos drąsiai atakavo. Tačiau darydami daug klaidų dažnai atakas baigdavo jų net nepradėję. Kėlinukas nebuvo rezultatyvus ir pasibaigė 14:11.

Antrame kėlinyje svečiai pradėjo "šaudyti" iš tolimų distancijų. Bet varžovai protingu ir komandiniu žaidimu neleido persverti rezultato į savo pusę ir išlaikė menką dviejų taškų persvarą : 32:30 (18:19).

Po ilgosios pertraukos vaizdas buvo nepanašus į varžybų pradžią. Kėlinį sėkmingiau pradėjo
"Kauno Švara – KRG" , pelnę "sausus" 11 taškų. Šis spurtas leido susikrauti gan solidžią 9 taškų persvarą. Po tokio smūgio galima ir neatsitiesti, bet "Mikrovisata" ne ta komanda, kuri buvo nusiteikusi pasiduoti. Keli sėkmingi epizodai gynyboje, pora tolimų metimų ir deficitas ištirpo iki penkių taškų. Išnaudoję per daug jėgų per tas kelias atakas ir pamiršę gynybą šeimininkai vėl praleido septynis taškus ir persvara išaugo iki 12 taškų. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 45:57 (13:27).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo šeimininkų 5 taškais. Varžovai atsakė ji juos 8 ir padidino persvarą iki 14 taškų (50:64). Visą kėlinuką persvara šokinėjo, bet išlikdavo solidi. Galutinis rezultatas buvo 66:78 (21:21) , kuris užfiksavo , kad
"Kauno Švara – KRG" žengė toliau į finalą laimėdami serija 2:0.

Nugalėtojų treneris džiaugėsi pasiekta pergale ir kad neprireikė žaisti trečiojo mačo. Jo teigimu pradžioje komanda buksavo , bet antroje pusėje įsižaidė ir pasiekė savo tikslą.

"Mikrovisata" treneris teigė , kad šį kartą fortūna prašovė pro šalį ir pritrūko jėgų. Iš komandos išskirti žaidėjų nepanoro , nes jo manymu visi norėjo išlyginti rezultatą ir pažaisti dar vienerias varžybas. Teisėjams skyrė stiprų aštuonetą.

"Mikrovisatos" komandos lyderis šiose varžybose buvo T.Didonis 18 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

"Kauno Švara – KRG". ekipoje išsiskyrė G.Simanavičius 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Kauno švara - KRG" be vargo įveikė "Santerą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:01 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Santerą" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Celsis" ekipą (2008 kovo 13 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)"Kauno Švara & KRG" savaitę užbaigė pergale (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno Švara & KRG" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 21:38 val.)"Kauno Švara - KRG" sėkmingai žengė pirmajį žingsnį (2008 kovo 25 d., antradienis, 22:03 val.)"Ekotermijos servisas" be vargo įveikė "Mikrovisatą" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 20:08 val.)"Kauno Švara - KRG" lengvai iškopė į "Paguodos" taurės pusfinalį (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 22:55 val.)"Kauno švara & KRG" ir toliau žengia be pralaimėjimo (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)