KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS vs OMEGA (72:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 14 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

Sunki Kauno Energetikos Remonto pergalė

Petras Aleksonis savo komandoje vėl griežė pirmu smuiku
2007 gruodžio 14 d., Penktadienis, 21:25 val., peržiūros: 7635
Šį vakarą Kauno kolegijos sporto salėje susitiko aikštelės šeimininkai "Kauno Energetikos Remontas" (KER) ir "Omega" komandos.
Po nelengvos kovos pergalę išplėšė "KER" komanda.

Pirmo kėlinio pradžioje žaidimas vyko taškas į tašką. Kėlinio pabaigoje šeimininkai laimėjo atkarpą 9:5 įgydami 7 taškų persvarą. Rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo 21:14.

Antrame ketvirtyje svečiai pradėjo aktyviau gintis ir taip privertė varžovus prarasti daug kamuolių.Tuo pasinaudodami "Omegos" komandos vyrai surengė daug greitų atakų,taip sumažindami savo atsilikimą nuo priešininkų. Kėlinio rezultatas buvo 15:19, o bendras prieš ilgąją pertrauką 36:33

Trečio kėlinio viduryje svečiai sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti minimalią vieno taško persvarą. Tačiau trečio kėlinio gale Petras Aleksonis pelnė net 13 taškų ir taip savo komandai gražino pranašumą prieš lemtingą kėlinį. Ketvirčio rezultatas 19:14 (55:47)

Ketvirtame kėlinyje abi komandos darė daug klaidų gynyboje, to pasekoje žaidėjai dažnai stodavo prie baudų metimo linijos. Likus 15 sekundžių svečiai sugebėjo ištirpdyti net 8 taškų persvarą ir atsiliko tik 1 tašku taip palikdami intrigą iki paskutinių sekundžių.Tačiau iniciatyvos ėmėsi rungtynių didvyriu tapęs P.Aleksonis per likusi laiką pelnęs 3 taškus ir taip padėjęs savo komandai išplėšti pergalę rezultatu 72:65 (17:19).

Nugalėtojų komandos treneris buvo patenkintas pasiekta pergale ir paklaustas kas turėjo įtakos laimėtoms varžyboms,teigė kad,svarbiausia buvo gera nuotaika komandoje. Iš savo komandos išskyrė P.Aleksonį (35 taškai ir 13 išprovokuotų pražangų.)

Pralaimėjusi komandą komentuoti varžybas atsisakė.

Teisėjų darbą šeimininkai įvertino 10 balų.

Triuškinanti Kauno Energetikos Remonto pergalė (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)"Kauno Energetikos Remontas" įsitvirtino pirmoje pogrupio vietoje (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 20:54 val.)"AKS Prosatas & Nekturas" namuose įveikė "Kauno energetikos remonto" ekipą (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:16 val.)"Kauno energetikos remontas" ir antrą kartą buvo stipresnis (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Kauno Energetikos Remontas" tapo "Įmonių" lygos, trečiosios vietos laimėtojais! (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:27 val.)"Kauno energetikos remontas" namuose įveikė "Makroflex" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:47 val.)"Teo LT" neatsilaikė prieš "Kauno energetikos remontą" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:20 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.)Po kovos iki paskutinių sekundžių "Celsis" komandos pergalė (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 21:54 val.)