SANTERA vs KAUNO ŠVARA & KRG (51:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 05 d., Antradienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Kauno švara - KRG" be vargo įveikė "Santerą"

2008 vasario 05 d., Antradienis, 23:01 val., peržiūros: 5667
Šį vakarą Panemunės pradinės mokyklos salėje vyko Įmonių lygos mačas tarp "Santera" ir "Kauno švara – KRG" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios svečiai dominavo visoje aikštėje ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 51:71.

Vos prasidėjus rungtynėms "Kauno švara – KRG" išsiveržė 0:7, o kiek vėliau spurtavo 9:0 ir pasiekė 12-os taškų persvarą (4:16). Kėlinį svečiai laimėjo 9:20.
Antrajame kėlinyje komandos sulėtino žaidimą, vyravo pozicinės atakos. Abi komandos darė daugybę klaidų, o į krepšį pataikyti taip pat ne itin sekėsi. Pirmąją kėlinio dalį sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų (19:24). Antrojoje ketvirčio dalyje "Kauno švara – KRG" atsigavo ir susigrąžinę iniciatyvą laimėjo kėlinuką minimalia persvara – 13:14 (22:34).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė: "Kauno švara – KRG" ir toliau diktavo žaidimą, nuo pat ketvirčio pradžios spurtavę 11:2, svečiai peržengė 20-ties taškų persvarą (24:45). Antroji kėlinio pusė šeimininkams taip pat nebuvo sėkminga – jų atsilikimas vis didėjo. Po trijų kėlinių "Kauno švara – KRG" pirmavo 32:58.
Žinodami, kad paskutinysis kėlinys tik formalumas, svečiai atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję "Santeros" krepšininkai suaktyvino puolimą ir sugebėjo kiek apmažinti skirtumą. Kėlinį "Santera" laimėjo 19:13, tačiau galutinė pergalė priklausė svečiams, jie laimėjo rezultatu 51:71.

Nugalėtojų gretos geriausiai pasirodė Ugnius Zasimauskas, pelnęs 20 taškų (2 i6 2 baudų metimų ir 9 iš 9 dvitaškiai), Gediminas Simanavičius pelnė 13 ir atkovojo 12 kamuolių, 15 taškų pelnė Andrius Brusokas.
"Santera" ekipoje geriausiai sužaidė Mindaugas Grigas, pelnęs 16 taškų. Šeimininkai teisėjams skyrė po 10 balų su pliusu.
"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Santerą" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Kauno Švara - KRG" antrą kartą įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Kauno švara & KRG" nesunkiai įveikė "Celsis" ekipą (2008 kovo 13 d., ketvirtadienis, 20:24 val.) "Elinta" nesunkiai įveikė "Santerą" (2008 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:14 val.)"Kauno Švara & KRG" savaitę užbaigė pergale (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno Švara & KRG" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 21:38 val.)"Kauno Švara - KRG" lengvai iškopė į "Paguodos" taurės pusfinalį (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 22:55 val.)"Kauno Švara - KRG" sėkmingai žengė pirmajį žingsnį (2008 kovo 25 d., antradienis, 22:03 val.)"Kauno švara - KRG" išvykoje nugalėjo "Inreal - Invalda" ekipą (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:25 val.)