KAUNO ŠVARA & KRG vs EKODORA & MC TRANS (59:31)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Įtikinama "Kauno Švaros & KRG" pergalė

2008 sausio 22 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 5962
Šįvakar, "Įmonių+" lygos "Paguodos turnyre", susitiko dvi ekipos dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo šiame etape – "Kauno Švara & KRG" ir "Ekodora & MC Trans". Aikštės šeimininkai – "Kauno Švara & KRG" – nuo pat pirmų akimirkų įsiveržė į priekį ir nė karto neleido pirmauti varžovams. Susitikimas buvo ne itin rezultatyvus – abi komandos kartu neperžengė net 100 taškų, tačiau įtikinamiau žaidę šeimininkai ir iškovojo pirmąją pergalę šio turnyro G pogrupyje, rezultatu 59:31. Be šios pergalės "Kauno Švara & KRG" turi dar dvi nesėkmes. Jų šiandieniniai varžovai teturi tris pralaimėjimus.

Rungtynių pradžia buvo blanki: abi komandos sunkiai pataikė. Svečiai gana daug prasiženginėjo, o aktyviau žaidę "Kauno Švara & KRG" realizuodavo pasitaikiusias progas nuo baudų metimo atžymos. Išvis šiame ketvirtyje svečiams krepšys buvo tarsi užburtas ir jie pralaimėjo kėlinį apmaudžiu rezultatu – 17:2.

Antrajame kėlinyje padėtis puolime šiek tiek pagerėjo: nors abi ekipos žaidė vangiai, tačiau šiame ketvirtyje svečiams bent pavykdavo atsakyti taškais, o didžiąją dalį taškų šeimininkai susirinko greitomis atakomis, nes poziciniame puolime taiklumas buvo neįspūdingas. Vis dėlto, šeimininkai padidino turėtą persvarą po pirmojo kėlinio dar 2 taškais ir laimėjo pirmąją pusę susitikimo rezultatu 32:15.

Po ilgosios pertraukos "Kauno Švara & KRG" suruošė varžovams tritaškių puotą, o priešininkai nieko panašaus negalėjo atsakyti ir vis labiau šeimininkai nuo jų tolo, laimėdami tris ketvirčius rezultatu 52:19.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo – patikėjo pergale, tačiau šį kartą labiau viską pamatavę ( prisiminkime rungtynes pirmame ture, kai "Kauno Švara & KRG" paskutiniame ketvirtyje atsipalaidavo ir išbarstę 16 taškų persvarą pralaimėjo "Hansabankui" ). "Ekodora & MC Trans" pavyko sumažinti deficitą 5 taškais, tačiau to neužteko ir rungtynės buvo pralaimėtos vistiek solidžiu pranašumu – 59:31.

Rezultatyviausi nugalėtojų ekipoje buvo G.Simanavičius ( 19 taškų ) ir M.Senkus ( 13 taškų ). Kęstutis ir Gediminas Bytautai atitinkamai pelnė 9 ir 7 taškus.

Svečių gretose pasižymėjo daugiau nei pusę savo komandos taškų įmetęs ir dvigubą dublį atlikęs A.Giržadas ( 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių ). 7 pelnė P.Venckus.

Šeimininkai tradiciškai nieko nekomentavo ir nevertino, o "Ekodora & MC Trans" teisėjų darbą įvertino 9 balais.

Antroji "Helvinos" pergalė (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:38 val.)Lengva "Vaidotėno" pergalė (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Vijoklė" užtikrintai įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Naftelf - Nowaco" įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2008 sausio 08 d., antradienis, 23:00 val.)"Eltecha" nesunkiai įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:49 val.)"Autokontaktas" nesunkiai palaužė "Kauno švarą - KRG" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 23:22 val.)"AG Group" užtikrintai nugalėjo "Kauno Švara - KRG" ekipą (2008 vasario 26 d., antradienis, 22:00 val.)"Kauno švara - KRG" nepajėgė pasipriešinti "Sporto fėjai" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:56 val.)Kauno švara & KRG" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:35 val.)"Baltijos Baldų Grupė" naujokų nepasigailėjo (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)