KAUNO ŠVARA & KRG vs AUTOKONTAKTAS (59:91)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Autokontaktas" nesunkiai palaužė "Kauno švarą - KRG"

Du taškus pelno Dainius Balkus
2007 lapkričio 20 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 8788

Šį vėlų, rudenišką vakarą, Kauno "Švaros" sporto salėje, "Kauno švara – KRG", savo aikštelėj, priėmė "Autokontakto" ekipą. Rungtynės buvo labai nervingos, komandos apsikeitė techninėmis pražangomis, vienas žaidėjas dėl prakirstos lūpos nebaigė rungtynių. Bet pakankamai solidžią pergalę iškovojo "Autokontakto" krepšininkai- jie įveikė aikštelės šeimininkus rezultatu 59:91 ir iškovojo antrąją pergalę iš trijų galimų.

Nuo pat pradžių žaidimą ėmė diktuoti svečiai, kurie laimėjo keletą svarbių atkarpų ir po truputį tolo, išnaudodami varžovų klaidas, kurių jie padarė net 10 per pirmąjį rungtynių kėlinį. Kėlinys baigėsi 9:20 svečių naudai.

Antrąjį ketvirtį vėl gi geriau pradėjo svečiai, jie geriau puolė, regzdami atakas, o šeimininkai bandė varžovus užmėtyt tritaškiais ir jiems pavyko šiame ketvirty įmesti 5 tritaškius ir baigti kėlinį sumažinus vienu tašku turėtą 11 taškų deficitą. taigi po pirmos pusės rungtynių 35:45 ir viskas dar prieš akis.

Tačiau, po pertraukos, šeimininkai gavo antausį: oponentų spurtas 11:1 ir rungtynės pradėjo slysti iš "Kauno švaros – KRG" rankų. Visą ketvirtį šeimininkai žaidė padrikai: bandė gelbėtis tritaškiais, bet nesėkmingai, o jų varžovai taškus rinkosi dvitaškiais metimais iš po krepšio arba baudų metimais. Tai jiems padėjo laimėti kėlinį 5:24 ( 40:69 ) ir žengti didelį žingsnį pergalės link.

Paskutiniame varžybų kėlinuke svečiai žaidė protingai, niekur neskubėjo, buvo ramūs, o šeimininkams nebebuvo kur dingti: jie agresyviau puolė, tačiau vistiek nesugebėjo sulaikyti varžovų gynyboje. Mačas baigėsi ganėtinai lengva "Autokontakto" pergale 59:91.

Rungtynių metu, žaidybinio epizodo metu, "Kauno švaros – KRG" žaidėjui K. Bytautui buvo smarkiai prakirsta apatinė lūpa. Jis negalėjo tęsti rungtynių ir išvyko į medicinos punktą.

Po varžybų nugalėtojų vadovas ir žaidėjas S. Skruodys sakė, kad yra patenkintas pergale. Pergalė, galima sakyt, buvo iškovota pirmajame ir trečiajame ketvirčiuose, o likusią rungtynių dalį pagrindiniams žaidėjams puikiai asistavo atsarginiai, tai ir padėjo įgyt ir išlaikyt gan nemažą persvarą.

Pagrindiniai pergalės kalviai buvo 14 taškų įmetęs, atkovojęs 15 ir perėmęs 4 kamuolius, taip pat atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus N .Gricius, 12 taškų įmetęs ir 12 kamuolių atkovojęs L.Zvegas, 14 taškų įmetęs, atkovojęs ir perėmęs po 7 kamuolius, taip atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus T.Kliukas, 11 taškų įmetęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 4 perimęs D.Balkus ir 13 taškų įmetęs L.Karalius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė E.Paškauskas ( 18 taškų, 17 atkovotų ir 3 perimti kamuoliai ) ir R.Bardauskas ( 17 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir rezultatyvūs perdavimai ).

"Autokontaktas" arbitrus įvertino 9, o šeimininkai vertinti nepanoro.

"Eltecha" nesunkiai įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:49 val.)"Autokontakto" komanda nugalėjo "Kauno vandenis" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Vijoklė" užtikrintai įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Naftelf - Nowaco" įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2008 sausio 08 d., antradienis, 23:00 val.)"Autokontaktas" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Fėją" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 22:03 val.)"Kauno Energija" permainingose rungtynėse įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:09 val.)"Autokontaktas" nepaliko jokių vilčių "Vijoklei" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 23:24 val.)"Autokontaktas" nepasigailėjo savo varžovų (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:39 val.)"Autokontaktas" nugalėjo "Medžiotojų užeigos & LVA" komandą (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Autokontaktas" užtikrintu skirtumu įveikė "Vėjų liniją" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 22:12 val.)