Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont vs Lietuvos dujos (54:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 23:42 val., peržiūros: 1025

Ketvirtadienio vakarą, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos rungtynės, tarp „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (šeimininkai) ir "Lietuvos dujos" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių užvirė kieta kova, o po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkai – 12:9. Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai ir jau jie po dviejų kėlinių buvo priekyje – 25:21. Po ilgosios pertraukos komandos pradėjo žaisti laisviau ir daug rezultatyviau. Po trečiojo, rezultatyviausio kėlinio rungtynėse "Lietuvos dujos" šiek tiek padidino savo pranašumą – 49:41. Puikiai lemiamą ketvirtį pradėję "Lietuvos dujų" krepšininkai susikrovė įtikinamą persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu - 67:54.

Pirmasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviu žaidimu, abi komandos netiksliai atako krepšį bei darė daug klaidų. Sužaidus 5 minutes rezultatas buvo vos 6:5, šeimininkų naudai. Antroji kėlinio pusė taip pat buvo nerezultatyvi, tačiau „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ pridėjo dar pora taškų prie savo persvaros – 12:9.

Antrąjį kėlinį "Lietuvos dujos" pradėjo 7 taškais ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 16:12. Tačiau šeimininkai neleido savo varžovams pabėgti ir baigiantis kėliniui sumažino skirtumą iki minimumo – 22:21. Tačiau Mantvydas Gečionis kėlinį užbaigė tritaškiu ir sužaidus pusę rungtynių svečiai priekyje buvo 4 taškais – 25:21.

Pirmuosius du kėlinius komandos žaidė labai nerezultatyviai, tačiau trečiajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Komandos pradėjo žaisti greičiau ir pradėjo taikliau atakuoti nuo trijų taškų linijos. Rezultatyviausią kėlinį rungtynėse laimėjo svečiai, prie to labiausiai prisidėjo per šį kėlinį 12 taškų surinkęs Mantvydas Gečionis. Po trijų kėlinių "Lietuvos dujos" buvo priekyje rezultatu - 49:41.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo greitais 6 taškais ir padidino savo persvarą jau iki 14 taškų – 55:41. „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ komanda bandė gelbėtis greitomis atakomis, ir tritaškiais metimais, tačiau tik vienintelis Artiomas Marchockis sugebėjo pataikyti du kartus, visi kiti jo komandos draugų bandymai tikslo nepasiekė. Tuo tarpu "Lietuvos dujos" žaidė ramiai, ir užtikrintai išlaikė pranašumą savo rankose. Galutinis rezultatas – 67:54.

Po pergalės rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Mantvydas Gečionis sakė:

Manau pergalę lėmė ilgesnis mūsų komandos atsarginių žaidėjų suolelis, jiems pritrūko jėgų po krepšiu. Taip pat varžovų komandos 13 numeris(A.Marchockis) yra labai geras žaidėjas, daug tritaškių pataikė. Jai ne jis būtumėm ir sutriuškinę varžovus.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Artiomas Marchockis – 19 tšk., Vytis Bulkevičius – 14 tšk., Juras Kulvecas – 10 tšk.

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 21 tšk., Rokas Marcinkevičius – 17 tšk., Romas Nemeikša – 14 tšk.

„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)„Lietuvos dujos“ po emocingos dvikovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:11 val.)Nieko nebelėmusiose rungtynėse, pergalę šventė Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)