Vėjų linija & Garliavos duona vs Lietuvos dujos (51:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 21:48 val., peržiūros: 1101

Pirmadienio vakarą, Pilėnų vid. mokyklos salėje, "Rind Įmonių lygos" F pogrupio rungtynėse, "Vėjų linija – Garliavos Duona" priėmė "Lietuvos Dujų" ekipą. Beveik visą susitikimo laiką pirmavę aikštės šeimininkai buvo per plauką nuo pirmosios sezono pergalės, tačiau "Lietuvos Dujos" paskutinėmis minutėmis spurtavo ir iškovojo pergalę minimalia persvara – 51:52.

Mačo pradžia sėkmingiau klostėsi aikštės šeimininkams, "Vėjų linija – Garliavos Duona" išsiveržė į priekį 6:1. Svečiai netrukus priartėjo (6:5), tačiau kėlinuko pabaigoje "Vėjų linija – Garliavos Duona" kiek nutolo – 17:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Vėjų linija – Garliavos Duona" dviem greitomis atakomis padidino persvarą iki septynių taškų (21:14), o "Lietuvos Dujos" atsakinėjo tolimais metimais, neleisdami varžovams atitrūkti. Antroje kėlinuko pusėje kiek geriau sekėsi svečių komandai, spurtavę 3:9, "Lietuvos Dujų" krepšininkai sumažino atsilikimą iki minimumo – 30:29.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą savo rankose laikė svečiai ir pirmąkart išsiveržė į priekį – 30:34. "Vėjų linija – Garliavos Duona" atsakė dviem dvitaškiais, o netrukus susigrąžino lyderių poziciją (36:35) ir baigė kėlinuką pirmaudami 40:37.

Paskutiniojo kėlinio pradžia kur kas sėkmingesnė buvo aikštės šeimininkams - "Vėjų linija – Garliavos Duona" padidino savo persvarą iki spetynių taškų (49:42), tačiau paskutinėmis minutėmis "Lietuvos Dujos" surengė spurtą 2:10 ir persvėrė rezultatą, nepalikdami varžovams laiko surengti atsaką ir iškovojo pergalę rezultatu 51:52.

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Benas Mockus – 10 tšk., Andrius Raila – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Minajevas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Romas Nemeikša – 7 tšk.

„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Lietuvos Dujos“ įrodė savo pranašumą prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:10 val.)Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 22:49 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)