Agava ASS & E+H vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (52:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę

2014 spalio 21 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 1194

Antradienį, spalio 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos , "Rind" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Agava ASS & E+H" ir svečių "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipų. Visas rungtynes žaidimo vadžias savo rankose laikę svečių ekipos krepšininkai įsirašė pirmą pergalę į savo sąskaitą. 52:68 (18:21, 12:19, 8:9, 14:19).

Rungtynių pradžioje svečiai iškart ėmėsi lyderių vaidmens ir atitrūko nuo varžovų. Kiek vėliau, po kelių iš eilės pelnytų taškų aikštės šeimininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Vis tik "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ir toliau rungtyniavo kiek užtikrinčiau ir vėl šiek tiek atitrūko, bet kėlinuko pabaigą geriau sužaidusi "Agava ASS & E+H" sumažino deficitą iki trijų taškų. 18:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" spurtu 0:9, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi panašiai, todėl skirtumas tarp jų per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios pakito tik nežymiai. 30:40.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė labai nerezultatyviai. Jos abi apsikeitė vos keliomis rezultatyviomis atkarpomis. Nežymiai geriau sužaidę "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipos krepšininkai dar šiek tiek padidino savo persvarą. 38:49.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje jau tradiciškai geriau žaidė svečiai, kurie dar labiau atitolo nuo varžovų. Nors šeimininkai visomis išgalėmis bandė vytis priešininkus, šie nebuvo linkę švaistyti įgytos persvaros, ko pasekoje žaidė susikaupę ir dar labiau padidinę pranašumą įtvirtino savo pergalę rezultatu 52:68.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Gintaras Sabas kalbėjo: "Šiandien norėjome pasižiūrėti naujus žaidėjus, visi bandėme pažaisti normaliai laiko. Eigoje iš rikiuotės iškrito du žaidėjai: vienas dėl traumos, o kitas dėl pražangų limito, bet pergalę lėmė tai, kad buvome energingesni, ištvermingesni, praktiškai fizinis pasiruošimas lėmė pergalę".

"Agava ASS & E+H": Antanas Ramanavičius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Čepkauskas – 12 tšk., Andrius Zakarevičius – 7 tšk.

"Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont": Juras Kulvecas – 19 tšk., Vytis Bulkevičius – 17 tšk., Artiomas Marchockis – 16 tšk. (9 rezult. perd.)

„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:13 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 21:12 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)Nieko nebelėmusiose rungtynėse, pergalę šventė Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)