LYTAGRA vs SPORTO FĖJA & IV (87:79)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

Fantastiška „Lytagra“ pergalė

Taškus pelno nugalėtojų lyderis Aidas Makūnas
2009 vasario 24 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 4373

Šį vakarą Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Lytagra“ ir svečių „Sporto fėja & IV“ ekipos. Po sunkios ir intriguojančios kovos pergalę šventė aikštės šeimininkai, jie laimėjo rezultatu 87:79 .

Pirmo kėlinio pradžioje užvirė rimta kova ir nei viena komanda nesugebėjo išsiveržti į priekį, laiminėjo tai viena, tai kita komanda. Bet visgi kėlinio pabaiga sėkmingiau sužaidė svečių ekipa ir laimėjo šį kėlinį 19:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo lygiai taip pat kaip pirmas ir iki kėlinio vidurio vyko lygi kova. Bet tada svečių ekipa spurtavo 13:0 ir šiuo spurtu užbaigė pirmąjį kėlinį. Jie šį kėlinį laimėjo 24:12 ir prieš ilgąja pertrauka įgijo 13 taškų pranašumą 43:30.

Po ilgosios pertraukos „Sporto fėja & IV“ vėl sėkmingiau atakavo krepšį , bei susikrovė 22 taškų pranašumą ir jau atrodė, kad nugalėtojas šiose rungtynėse aiškus. Tačiau „Lytagra“ komandos lyderis ėmėsi iniciatyvos pataikė 4 tolimus metimus ir jo iniciatyva šeimininkų komanda spurtavo 18:0, bei sumažino skirtumą iki dviejų taškų 54:56. Deja kėlinio pabaiga sėkmingiau sužaidė „Sporto fėja & IV“ ekipa ir po trečio kėlinio buvo vis dar priekyje 63:56. Tačiau intriga rungtynėse niekur nepradingo.

Paskutinio kėlinio pradžioje šeimininkų ekipa surengė spurta 9:0 ir išsiveržė į priekį 68:63 ir po trijų kėlinių pirmą karta išsiveržė į priekį. Po šio šeimininko spurto svečių ekipa nebeatsitiesė ir nebesugebėjo prisivyti. Taigi po gražios kovos sunkę pergalę šventė šeimininkai „Lytagra“ krepšininkai jie laimėjo rezultatu 87:79.

Šeimininkų ekipoje labiausiai išsikyrė Aidas Makūnas pelnęs 34 taškus.

Svečių ekipoje labiausiai išsikyrė Tomas Rekstys pelnęs 26 tašku.

Nugalėtojų komandos treneris teigė, kad tai buvo gražios rungtynės ir jis pasidžiaugė jog jo komanda pralaiminėdama 22 taškų skirtumu sugebėjo atsitiesti ir laimėti.

Pralaimėjusios komandos treneris sakė jog pralaimima lėmė tai jog paleido varžovus 4 kėlinyje, bei tolimi varžovų metimai, po kurių jo žaidėjai tiesiog palūžo.

Gana sunki „Lytagra“ komandos pergalė (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:51 val.)Užtikrinta "Lytagros" pergalė (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)Nelengva „Kauno energijos“ pergalė svečiuose (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:34 val.)"Kauno Autobusai" pasiekė lengvą pergalę (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:05 val.)"Lytagra" iškovojo nesunkią pergalę (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 20:32 val.)"Sporto Fėja & IV" pasiekė lengvą pergalę (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Lytagra" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:23 val.)Lengva "Sporto fėjos & IV" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Baltijos Baldų Grupė" penkiese iškovojo pirmąją pergalę (2009 kovo 04 d., trečiadienis, 21:35 val.)"Lytagra" nugalėjo "Servisa - ICT" ekipą (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)