LYTAGRA vs KAUNO ENERGIJA (92:96)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

Nelengva „Kauno energijos“ pergalė svečiuose

2009 vasario 17 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 3899

Šiandien (02.17) Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje vyko „Įmonių+“ lygos rungtynės tarp „Lytagros“ (šeimininkai) ir „Kauno energijos“ (svečiai) komandų. Rungtynėse buvo labai įdomios, permainingos, o aikštelėje tvyrojo didžiulė įtampa. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame rungtynių kėlinyje, kuriame sėkmingiau sužaidę svečiai šventė pergalę rezultatu 92-96.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu „Kauno energijos“ komandos žaidėjo M. Antanaičio dvitaškiu metimu. Aikštelės šeimininkai taip pat atsakė taikliais metimais ne tik iš arti, bet ir iš tryjų taškų zonos ir kėlinio viduryjė šeimininkai pirmavo rezultatu 14-8, tačiau po sėkmingo „Kauno energijos“ komandos spurto 0-6, rezultatas ir vėl tapo lygus (14-14). Panašus žaidimas išliko iki kėlionio pabaigos. Kėlinys baigėsi rezultatui esant lygiam 22-22.

Antrasis rungtynių kėlinys buvo gana panašus į pirmąjį: abi komandos žaidė labai greitą krepšinį, rengė greitas atakas, dažnai atakavo iš tryjų taškų zonos, būtent šiuo rodikliu „Lytagros“ gretose išsiskyrė A.Makūnas, o „Kauno energijos“ – S.Staniulis, puikiai atakavę priešininkų krepšius iš toli. Kėlinio viduryje aikštelės šeimininkams buvo pavykę atsiplėšti nuo varžovų, po sėkmingos atkarpos 14-0, tačiau kėlinio viduryje ir vėl rezultatas tapo lygus, o po tolimo S. Staniulio metimo kėlinio pabaigoje „Kauno energija“ buvo priekyje 56-58. Tokiu rezultatu ir baigėsi antrasis rungtynių kėlinys.

Trečiasis rungtynių kėlinys buvo savotiškas lūžis. Iki tol labai sėkmingai mėtę iš toli „Lytagros“ krepšininkai pradėjo nepataikyti, o varžovai atsakė taikliais dvitaškiais ir kibia gynyba. Trečią trečiojo kėlinio minutę svečiai įgyjo dviženklį pranašumą ir šios persvaros nepaleido iki pat rungtynių trečiojo kėlinio pabaigos. Kėlinys baigėsi telepirmaujant „Kauno energijai“ rezultatu 67-78.

Paskutiniame kėlinyje žiūrovai tikėjosi šeimininkų komandos spurto. Taip ir atsitiko. Sėkmingai pradėję ketvirtąjį reungtynių ketvirtį „Lytagros“ krepšininkai priartėjo prie savo varžovų per tris taškus, tačiau persverti rezultato nepajėgė. Paskutinės kelios minutės buvo desperatiški šeimininkų komandos bandymai bauduoti varžovus, tikintis, kad šie prames baudos metimus. Tai beveik pasiteisino, tačiau pritrūko laiko ir „Kauno energija“ iškovojo pergalę rezultatu 92-96.

Po rungtynių kalbinti nugalėtojų komandos žaidėjai džiaugėsi pergale ir neslėpė, kad šios rungtynės buvo sunkios.

Graži "Kauno energijos" pergalė (2009 vasario 13 d., penktadienis, 22:43 val.)„Kauno Energija“ svečiuose įveikė „Statybų vizija & LVA“ (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Kauno energija" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Kauno energija" iškovojo 6-ąją pergalę (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:48 val.)Fantastiška „Lytagra“ pergalė (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:41 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Gana sunki „Lytagra“ komandos pergalė (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:51 val.)"Kauno Energija" nepaliko jokių vilčių "Topo Centrui" (2009 kovo 17 d., antradienis, 21:02 val.)"Kauno Energija" įrodė savo pranašumą "Kauno Autobusams" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 00:35 val.)Užtikrinta "Lytagros" pergalė (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)