LYTAGRA vs SPORTO FĖJA & IV (85:71)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

Gana sunki „Lytagra“ komandos pergalė

2009 vasario 03 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 4087

Šiandien „Įmonių+“ lygos rungtynėse susitiko „Lytagra“ ir „Sporto Fėja & IV“ komandos. Šeimininkų pergalė pareikalavo daug pastangų, tačiau jie ją pasiekė ir laimėjo rezultatu 85:71.

Rungtynės nepasižymėjo žaidėjų gausa. Šeimininkų gretose susirinko šeši krepšininkai, o svečių aštuoni. Dvikovą „Lytagra“ ekipa pradėjo 5 taškais be atsako, o varžovai į tai atsakė tolimu metimu. Per pirmąsias dešimt minučių niekam nepavyko įgyti ryškesnės persvaros, tačiau tokiose rungtynėse 7 taškai jau reiškė daug.

Antrasis kėlinys vyko lygiai pagal tokį patį scenarijų kaip ir pirmasis. Komandos žaidė drausmingai, darė mažai klaidų. „Sporto Fėja & IV“ ekipoje nesulaikomas buvo priekinės linijos žaidėjai, sėkmingai rinkęs taškus ir ne kartą atkovoję kamuolį po varžovų krepšiu. Šį ketvirtį svečiai laimėjo keturiais taškais ir bendras jų deficitas liko 3 taškai.

Po pertraukos iniciatyva vėl priklausė šeimininkams. Jų pranašumas po truputį vis augo ir augo. Tačiau antroje kėlinio pusėje „Sporto Fėja & IV“ krepšininkas Povilas Valaitis draskė visas svečių gynybos užtvaras ir daugiausia jo pastangomis skirtumas sumažėjo iki minimumo 54:55.

Lemiamoje dvikovos dalyje svečiai kilo i paskutinį šturmą. Tačiau kad ir kaip besistengtų, jiems nepavyko pasiekti persilaužymo. Šeimininkai neleido oponentams perimti iniciatyvos ir šventė galutinę pergalę rezultatu 85:71

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė komandos kapitonas Darius Baltušis, kuris ne tik surinko 23 taškus, tačiau puikiai juos dalino ir savo komandos draugams. Jam tai pat gerai talkino Saulius Morkūnas pelnęs 25 taškus.

Svečių ekipoje išsiskyrė Martynas Karpičius pelnęs 24 taškus.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris, kad rungtynės buvo gražios ir su gera pabaiga.

O pralaimėjusios komandos treneris teigė, kad laimėjo stipresni.

Fantastiška „Lytagra“ pergalė (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:41 val.)Užtikrinta "Lytagros" pergalė (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Lytagra" iškovojo nesunkią pergalę (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 20:32 val.)Sunkiai pasiekta "Eltechos" pergalė (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 22:37 val.)"Lytagra" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:23 val.)Graži "Kauno energijos" pergalė (2009 vasario 13 d., penktadienis, 22:43 val.)Nelengva „Kauno energijos“ pergalė svečiuose (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:34 val.)"Eltecha" naujojo sezono pradžią vainikavo pergale (2008 spalio 21 d., antradienis, 22:30 val.)Lengva "Sporto fėjos & IV" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Lytagra" iškovojo sunkią pergalę prieš "Sistematiką" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:40 val.)