SPORTO FĖJA & IV vs BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ (64:76)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Palemono vidurinė mokykla, Marių g. 37, Kaunas LT-52248

"Baltijos Baldų Grupė" penkiese iškovojo pirmąją pergalę

2009 kovo 04 d., Trečiadienis, 21:35 val., peržiūros: 4777
Šiandien (03.04), Palemono vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Įmonių+" lygos C pogrupio ekipos – aikštės šeimininkai "Sporto Fėja & IV" ir "Baltijos Baldų Grupė". Po pirmųjų dviejų ketvirčių rezultatas buvo lygus,toks pats liko ir po trečio kėlinio, tačiau ketvirtoje rungytnių dalyje, "Baltijos Baldų Grupė", vedina M.Kandroto, per antrąją rungtynių pusę pelniusio 22 taškus, perėmė iniciatyvą ir įgijo pergalingą persvarą. Rungtynes rezultatu 76:64 laimėjo svečiai. Tai buvo pirmoji "Baltijos Baldų Grupė" pergalė II ture. "Sporto Fėja & IV", patyrusi 7-ąjį pralaimėjimą žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai. Po taiklaus P.Ščipoko tritaškio, pastarieji išsiveržė į priekį 8:3. Tačiau svečiai per keletą minučių sugebėjo išlygnti rezultatą 10:10. Vs tik kėlinį sėkmingiau pabaigė "Sporto Fėja & IV", kuri savo aukštaūgių sėkmingo žaidimo dėka laimėjo jį 19:13.

Antrajame ketvirtyje "Baltijos Baldų Grupė" visą laiką buvo priversti vytis pirmaujančius šeimininkus. Abiems komandoms ne itin sekėsi pataikyti iš toli, todėl žaidėjai nevengė veržtis po krepšiu. Artėjant kėlinio laikui prie pabaigos, po kelių iš eilės sėkmingų atakų svečiai sušvelnino atsilikimą iki minimumo 30:31, o pačioje ketvirčio pabaigoje ir išlygino rezultatą 34:34.

Po pertraukos komandos ir toliau įrodinėjo, jog yra vertos viena kitos. Lyderio vaidmens "Baltijos Baldų Grupė" komandos gretose ėmėsi M.Kandrotas, kurio 5 pelnyti taškai iš eilės vėl atstatė pusiausvyrą 45:45. Rungtynių svarstyklės pakrypo šeimininkų naudai po dvijų pelnytų taškų su pražanga, kurios pelnė "Sporto Fėja & IV" puolėjas G.Davidavičius. Vis tik paskutinį žodį kėlinyje tarė svečiai, kurių snaiperio M.Kandroto tritaškis, prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui atstatė lygybę.

Paskutinį ketvirtį svečiai pradėjo aktyviai darbuodamiesi gynyboje ir patys sėkmignai atakuodami. Pastarieji laimėjo atkarpą 13:5 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo 8 taškų persvarą 64:56. Šiame kėlinyje pataikę 90 procentų savo dvitaškių (9/10), "Baltijos Baldų Grupė" ekipos krepšininkai iki pat rungtynių pabaigos išlaikė persvarą ir neleido šeimininkams rimtai pretenduoti į pergalę.

"Baltijos Baldų Grupė" treneris A.Čičirka, pakalbintas po rungtynių teigė, jog ilgesnis suolelis šiose rungtynėse jo ekipai būtų padėjęs iškovoti pergalę lengviau. Tačiau džiaugėsi tuo, kad pavyko rungtyniauti greičiau ir aktyviau už savo varžovus bei pasiekti pergalę penkiese.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo M.Kandrotas, kurio sąskaitoje 35 taškai bei 6 atkovoti kamuoliai. D.Liakauskas pridėjo 13 taškų.

"Sporto Fėja & IV" pasižymėjo G.Davidavičius – 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių ir V.Šunokas, surinkęs 19 taškų.
"Baltijos baldų grupė" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Mikrokodą" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:36 val.)"Baltijos Baldų Grupė" nesugebėjo baigti rungtynių (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:58 val.)Paskutinėse savo rungtynėse II ture "Baltijos Baldų Grupė" iškovojo pergalę (2009 kovo 13 d., penktadienis, 22:33 val.)"Kauno energija" iškovojo 6-ąją pergalę (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:48 val.)Lengva "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:38 val.)Sudėtinga "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:24 val.)"Baltijos baldų grupė" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 21:45 val.)Užtikrinta "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:43 val.)"Kauno Autobusai" svečiuose įveikė "Baltijos Baldų Grupė" ekipą (2009 sausio 16 d., penktadienis, 23:09 val.)"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)