ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs BUSINESS PARTNERS GROUP (66:80)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą

2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 4494

Kovo 8 d. vakarą, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių“ lygos, "Iššūkio" taurės "I" pogrupio varžybos tarp "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" (šeimininkai) ir svečių – "Business partners group" krepšinio komandų. Jau pirmajame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį (16:24), tačiau "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandai sekėsi neatsilikti nuo oponentų. Vis tik, pasivyti "Business partners group" komandą šeimininkams nepakako jėgų ir jie turėjo pripažinti jų pergalę rezultatu 66:80.

Rungtynės prasidėjo "Business partners group" ekipos aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius pirmuosius taškus po greitos atakos. Tuomet aikštelės šeimininkai atsakė tolimu metimu ir užvirė itin atkakli kova, kuri tęsėsi didesnę pusę kėlinio (11:9). Besibaigiant laikui, svečiai spurtavo 0:11 ir atitrūko 8-ių taškų persvara – 16:24.

Antrojo kėlinio metu akivaizdžiai sumažėjo komandų rezultatyvumas. Taip nutiko greičiausia dėl to, kad krepšininkai įsijautė ir didesnį dėmesį skyrė metimų kiekybei, o ne kokybei. Tik labai maža dalis atakų buvo užbaigiamos pirmojo bandymo pelnyti taškus metu. Dažniausiai metimai būdavo kartojami begalę kartų. Po tokio chaotiško ketvirčio skirtumas tarp ekipų nepasikeitė – 27:35.

Po ilgosios pertraukos toks pat, "buksuojantis" žaidimas tęsėsi. Nors atrodytų "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir sparčiai mažindami deficitą kėsinosi į lyderio poziciją, svečiai nesiruošė nusileisti. Puikiai sužaidę paskutines kėlinio minutes, "Business partners group" krepšininkai vėl atitrūko pakankamai saugia distancija 40:48.

Rungtynių pabaigoje abi ekipos tarsi pabudo iš žiemos miegų. Rezultatas staiga šoktelėjo aukštyn, o krepšininkai įgavo naujų jėgų. Įpusėjus kėliniui "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komanda pasivijo oponentus (55:55), tačiau svečiai nebuvo linkę nusileisti ir sužaidę atkarpą 0:11 atitrūko (55:64). Aikštelės šeimininkams sunkai sekėsi gintis prieš judrius varžovų aukštaūgius ir pastarieji turėjo daug progų išbandyt jėgas nuo baudų metimo linijos. Galų gale, po paskutinio teisėjų švilpuko, rezultatu 66:80 pergalę šventė "Business partners group" ekipa.

Po rungtynių, Esmiraldas Sliežauskas ("Energijos sistemų servisas VP & BORBET" vadovas) per daug nesielvartavo dėl pralaimėjimo. Nors komandos dvasia ir nebe tokia stipri kaip anksčiau, ekipos pozicija turnyrinėje lentelėje tenkina komandos poreikius.

"Energijos sistemų servisas VP & BORBET" ekipoje daugiausiai pasižymėjo Karolis Meiliūnas -20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Business partners group" gretose nesulaikomas buvo Gediminas Pečkaitis – 28 taškai ir 15 atkovotų kamuolių.

"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:11 val.)"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.) "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" įveikė "BMS Megapolis" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Business partners group" ekipa pateko į "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės finalą (2009 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Energijos sistemų servisui - VP" ir vėl nepasisekė (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:21 val.)