WATER SER & VEESEADMED vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (96:114)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 12 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

Karolio Meiliūno trigubas dublis atvėdė "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipą į ketvirtąją pergalę

Su kamuoliu Donatas Budginas
2009 sausio 12 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 5256

Šiandien "Šilduvos" sporto salėje susikovė dvi "Įmonių" lygos ekipos "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" (šeimininkai) ir "Water Ser & Veeseadmed" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje šeimininkai žaisdami stabilų ir užtikrintą žaidimą susikrovė 11 taškų persvarą. Antroje pusėje svečiams nepavyko prisitaikyti prie varžovų diktuojamo tempo ir bandyti mažinti persvaros. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 114:96 (26:26, 26:15, 32:26, 30:29).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingiau šeimininkų ekipai. Tačiau kėlinuko viduryje praradę iniciatyvą "ESS" krepšininkai leido savo varžovams išlyginti rezultatą. Likusį laiką komandos pasikeisdamos pelnydavo taškus, todėl pirmosios dešimt minučių pasibaigė lygiu rezultatu 26:26.

Antrame ketvirtyje "ESS" sužaidę atkarpą 11:0 išsiveržė į priekį. Svečiams netrukus šiek tiek pavyko sumažinti pranašumą. Kėlinuko pabaigoje komandas skyrė vos du taškai (41:39). Rezultatyviai užbaigę pirmąją rungtynių pusę šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 11 taškų pranašumą 52:41.

Po pertraukos ir toliau "ESS" puolantysis variklis nestrigo ir sėkmingai pralauždavo visus bandymus apginti savo krepšį. Padedami savo aukštaūgių žaidėjų prabilo ir šeimininkų snaiperiai , kurie šiame ketvirtyje ženkliai prisidėjo prie to , kad jų persvarą išaugtų iki 17 taškų. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 84:67

Paskutinį ketvirti įspūdingai pradėję svečiai smeigė tris tolimus metimus ir sumažino turėtą deficitą iki dešimties taškų. Tačiau tai buvo paskutinis toks pasipriešinimas. Likusį laiką iniciatyvos ėmėsi vienas iš "ESS" ekipos lygerių K.Meiliūnas , kuris sugebėjo surinkti trigubą dublį šiose varžybose( 49 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų) . Karolis pagerino lygos naudingumo bei rezultatyvių perdavimų rekordus. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 114:96

Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:11 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.) "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" įveikė "BMS Megapolis" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ triuškinanti pergalė prieš „Elintą“ (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 20:13 val.)"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Energijos sistemų servisui - VP" ir vėl nepasisekė (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:21 val.)51 K.Meiliūno naudingumo balas šį kartą neišgelbėjo "ESS VP-Borbet" ekipos (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)