BERO & TERMOIZOLA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (50:80)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Agava & Automatinių sistemų servisas" be vargo įrodė savo pranašumą

2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 21:59 val., peržiūros: 4859

Šįvakar, vasario 11 dieną, "Pilėnų vidurinėje mokykloje", aikštelės šeimininkai "Bero & Termozoila" susitiko su "Agava & Automatinių sistemų servisu". Nuo pat rungtynių pradžios skirtumas tarp komandų buvo akivaidzus ir aikštelėje dominavo svečiai. Nors "Bero & Termozoila" dar priešinosi, tačiau atkarpomis šeimininkai atrodė visiškai bejėgiai ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 50:80. Tai buvo penktoji "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė "Įmonių lygos" "Iššūkio taurėje" ir su viena nesėkme jie pirmauja H pogrupyje. "Bero & Termozoila" patyrė penktąjį pralaimėjimą ir pergalės skonį ragavo tik kartą.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkams sunkiai sekėsi tiek pulti, tiek gintis: per 2,5 minutes jie susirinko 4 komandines pražangas, 4 minutes ir 16 sekundžių jiems nepavyko pelnyti taškų, o iki to laiko šeimininkai praleido 12 taškų į savąjį krepšį. Visą kėlinį didžiausia "Bero & Termozoila" ekipos problema buvo pataikymas – dvitaškiai 5/15, tritaškiai 0/3. Pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo rezultatu 12:23.

Antrajame ketvirtyje tarp komandų vyko apylygė kova: šeimininkai išsikapstė iš juos kamavusių problemų puolime ir ėmė rungtyniauti rezultatyviau (dvitaškiai – 7/15, tritaškiai 1/4), tačiau ir "Agava & Automatinių sistemų servisas" taip pat nesnaudė ir nenusileido varžovams (dvitaškiai 3/10, tritaškiai – 3/9, baudų metimai 2/2). Per šį kėlinį "Bero & Termozoila" sugebėjo įmesti vienu tašku daugiau nei varžovai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų – 27:37.

Po didžiosios pertraukos "Agava & Automatinių sistemų servisas" grįžo į aikštę kur kas labiau užsivedę irpuikiai žaidė tiek puldami (dvitaškiai 9/11, 7 išprovokuotos pražangos, tačiau visi 4 pramesti tritaškiai), tiek gindamiesi (net 6 minutes ir 34 sekundes šeimininkai neįmetė taškų į "Agava & Automatinių sistemų servisas" ekipos krepšį. Trečiąjį ketvirtį svečiai laimėjo net 18 taškų skirtumu (6:24) ir po trisdešimties minučių kovos jau buvo nutolę per gana saugų atstumą – 33:61.

Paskutiniame kėlinyje vėl gi komandos žaidė panašų žaidimą, tačiau tai nebuvo palanku "Bero & Termozoila" komandai, kuri atsilikinėjo dideliu skirtumu. Šias rungtynes rezultatu 50:80 nesunkiai laimėjo "Agava & Automatinių sistemų servisas".

Po rungtynių nugalėtojų vadovas V. Žabas kalbėjo: "Taip išėjo, kad pavyko laimėt. Mano galva, šiai dienai mes esam stipresni. Tas ir lėmė rungtynių baigtį."

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai pasirodė J.Gineika (24 taškai), A.Vanagas (16 taškų), A.Sutkus (15 taškų) ir M.Žemaitis (10 taškų).

"Bero & Termozoila" komandoje pasižymėjo M.Juchnevičius (21 taškas) ir R.Pumputis (10 taškų).

"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Celsį" (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)Užtikrinta "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:40 val.)Triuškinama "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" įtemptose rungtynėse palaužė "Celsį" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" iškovojo lengva pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 21:52 val.)(Ne)sunki „Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipos pergalė. (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Trileris tarp "Agava & Automatinių sistemų servisas" ir "Inreal NT & Invalda" komandų (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 19:47 val.)"Naftel & Nowaco" įrodė savo pranašumą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:33 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:34 val.)