BIOPROJEKTAS vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (46:86)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 05 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Triuškinama "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė

2009 balandžio 05 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 2962

Šiandien (04.05) 19val., buvo žaidžiamos "Įmonių" lygos, "Iššukio" taurės atkrintamosios varžybos, tarp "Bioprojektas" komandos ir "AGAVOS & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISO" komandos. Po triuškinamų varžybų, lengvą pergalę šventė "AGAVOS & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISO" komanda, rezultatu 46:86.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apyligiu žaidimu, abi komandos pataikė iš visų padėčių gan taikliai. Po penkių minučių "AGAVOS & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISO" komandos skirtumas prieš jų aponentus buvo minimalus 10:11. Bet laimėję atkarpą 9:3, pastaroji komanda išsiveržė į priekį ir daugiau jau priešininkai jos nebepasivijo. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 12:20. Tik prasidėjus antrajam kėlinukui "AGAVOS & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISO" komanda spurtavo 11:2 ir jau priekyje buvo 17-kos taškų persvara prieš savo priešininkus (14:31). Ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis, kai rezultatas buvo 23:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas nei kiek nepasikeitė ir toliau "AGAVOS & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISO" komanda didino rezultatą savo naudai. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo net 27-nių taškų persvara pastarosios komandos(32:59). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Ir triuškinamą pergalę iškovojo "AGAVOS & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISO" komanda (46:86).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė dvigubu dubliu M.Dimša (19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių). Jam neblogai padėjo pergalę pasiekti M.Žemaitis. Jis taip pat surinko dvigubą dublį (12 taškų ir 10 atšokusių kamuolių).

Pralaimėjusių gretose išsisikyrė "Bioprojektų" komandos lyderis V.Laukaitis. Jis surinko dvigubą dublį (18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių).

Užtikrinta "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:40 val.)(Ne)sunki „Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipos pergalė. (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)"Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" iškovojo lengva pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" įtemptose rungtynėse palaužė "Celsį" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" be vargo įrodė savo pranašumą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)Trileris tarp "Agava & Automatinių sistemų servisas" ir "Inreal NT & Invalda" komandų (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 19:47 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:34 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Celsį" (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)"Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandą (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:18 val.)