KAMESTA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (56:62)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas"

2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 14:34 val., peržiūros: 6199

Šiandien (10-26), Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių" lygos "A" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Kamesta" (šeimininkai) ir "Agava – Automatinių sistemų servisas" (svečiai) ekipos. Susitikimas buvo labai įtemptas ir atkaklus. Vis tik, antroje dvikovos pusėje, aukščiausią žaidimo lygį pademonstravęs A.Šalaševičius (Agava – ASS") išplėšė svečių ekipai gražią pergalę 56-62.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius du taškus. Iš pradžių žaidimas buvo lėtas ir nerezultatyvus, nes krepšininkai labai dažnai klydo. Tokius rezultatus greičiausiai matėme dėl itin šaltos sporto salės. "Kamestos" ekipoje netrūko galingų aukštaūgių, dėl to pastarieji ir nesunkiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių prieš žemu penketu žaidžiančius varžovus. Po šio sunkaus kėlinio, "Agava – ASS" turėjo 2-jų taškų deficitą 12-10.

Antrojo kėlinio metu situacija aikštelėje beveik nepasikeitė, žaidėjai ir toliau klydo, o metimai dažniau skriedavo pro šalį nei buvo pelnomi taškai. Tačiau ekipoms pradėjus šaudyti iš toli, rezultatas staiga šoktelėjo aukštyn (22-21). Bet nė vienai ekipai neužteko parako atitrūkti nuo oponentų ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 26-28 pirmaujant jau "Agava – ASS" komandai.

Po ilgosios pertraukos, naujų jėgų kupini "Kamestos" krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 12-3 ir ne vienas buvęs salėje pagalvojo, jog pastarieji iškovos nesunkią pergalę. Tačiau tuomet svečių gretose lyderio vaidmens ėmėsi A.Šalaševičius, kurio tolimi metimai griovė visą jo priešininkų triūsą bandant susikrauti solidų pranašumą. Po šio kėlinio aikštės šeimininkai vis dar turėjo 4-ių taškų pranašumą (45-41), tačiau jie jau nebesijautė taip tvirtai kaip kėlinio pradžioje.

Rungtynių pabaigoje "Kamesta" spaudžiama varžovų ėmėsi desperatiškai bandyti pelnyti taškus, tačiau "Agava – ASS" jau jautė pergalės skonį ir buvo nebepavejami. Svarbiais momentais svečių rankos nedrebėjo ir be atsako pelnę 10 taškų jie išsiveržė į priekį ir nugalėjo aikštelės šeiminkus (56-62).

"Kamestos" gretose daugiausiai pasižymėjo R.Kybartas – 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Komandai kovoti padėjo ir L.Zvegas surinkęs 13 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių.

"Agava – Automatinių sistemų servisas" ekipoje nesulaikomas buvo ir net trigubą dublį surinko A.Šalaševičius. Jo sąskaitoje 31 taškas, 11 atkovotų kamuolių ir net 12 išprovokuotų pražangų.

Po atkaklios kovos pergalę šventė „Omega“ (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:28 val.)"Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandą (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:18 val.)Užtikrinta "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:40 val.)Triuškinama "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 20:56 val.)Trileris tarp "Agava & Automatinių sistemų servisas" ir "Inreal NT & Invalda" komandų (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 19:47 val.)"Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės finale ''Agava & Autamatinių sistemų servisas'' (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 21:13 val.)(Ne)sunki „Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipos pergalė. (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" be vargo įrodė savo pranašumą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)"Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" iškovojo lengva pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" įtemptose rungtynėse palaužė "Celsį" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)