E-START CLUB vs BERO & TERMOIZOLA (77:73)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Iki paskutinės sekundės vykusią kova laimėjo "E-Star Club"

2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 4831

Šį vakarą, "Energijos" sporto salėje kovos kirvius sudaužė "E – Star Club", bei "Bero – Termoizola". Rungtynės vyko permaningai – iš pradžių sėkmingiau žaidė svečiai, vėliau sektis pradėjo salės šeimininkams. Likus minutei šeimininkai turėjo 4 taškų persvarą, kurią svečiai bandė sumažinti bauduodamiesi. To pasekoje, du svečių komandos žaidėjai surinko po penkias pražangas, o šeimiinkai sumetė 8/10 baudų, taip užbraukdami visas "Bero – Termoizola" viltis, ir laimėdami rungtyens rezultatu 77:73.

Pirmosios rungtynių minutės buvo draugiškos – be baudų, bek laidų, komandos apsikeitė taškais iki rezutlato 6:6. Tuomet svečiai sugebėjo imesti du taškus, o pamate, kad priešininkai į juos neatsakė, nubaudė juos dar dviem tritaškiais metimais. Taip svečiai jau turėjo 8 taškų persvarą, kurią iki kėlinio galo šeimininkams pavyko sušvelninti trimis taškais ( 16:21 ).

Antrajį kėlinuką sėkmnigiau pradėjo šeimininkai. Po kelių minučių jie jau galėjo džiaugtis minimalia persvara, tačiau nepasimetę svečiai vėl susirinko 5 taškų pranašumą. taip likusį laiką tie 5 taškai ir tampės, tad tik paskutiniu pataikytu dvitaškiu metimu "E – Star Club" dar sumažino skirtumą iki 3 taškų ( 33:36 ).

Trečiasis kėlinys kur kas sėkmingesnis buvo šeimininkams. Nepadarę pražangų, pataikę 7/12 dvitaškius, bei išprovokavę 7 pražangas jie labai lengvai pasivijo, ir aplenkė savo varžovus. Tuo tarpu svečiai šovė pro šalį 6/7 trtaškius, padarė 6 klaidas,bei atsikovojo vos 7 kamuolius. Statistika kalba už save – kėlinį rezultatu 19:11 laimėjo šeimininkai, taip susikraudami 5 taškų pranašumą ( 52:47 ).

Paskutiniame ketvirtyje kova virė iki paskutinės minutės. Nors svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 1 taško, baudų maratonas nežadėjo jiems nieko gero. Nepaisydami, jog jau turėjo keturias komandines pražangas, per paskutines dvi minutes jie prasižengė 5 kartus, per kuriuos šeimininkai sumetė 8 baudas. Kadangi puolime "Bero – Termoizola" darė nemažai klaidų, jiems nepavyko prisivyti varžovų. Rungtynes rezultatu 77:73 laimėjo "E – Star Club".

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo G.Ratautas – žaidėjas pelnė 33 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei išprovokavo 12 pražangų. Statistika jam "padovanojo" trigubą dublį, bei 46 naudingumo balus.

Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "E-Start Club" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 20:55 val.)"Jmi & Florita" paskutinėmis minutėmis palaužė "Bero & Termoizola" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:57 val.)Įnirtingos varžybose "E-start club" pergalė (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)"KER - Lytagra" sugebėjo palaužti namų sienas gynusius "E-Start Club" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Kauno Tiltai“ atroje rungtynių pusėje nukovė „Estart club“ (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 00:06 val.)"Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" iškovojo lengva pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 21:52 val.)"E-STAR CLUB" tik per plauką išvengė pralaimėjimo (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 10:43 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)