KAUNO TILTAI vs E-START CLUB (64:48)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

„Kauno Tiltai“ atroje rungtynių pusėje nukovė „Estart club“

2008 lapkričio 25 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 5749

Šiandien (11.24) šaltą ir labai žiemišką vakarą Kauno Jachtklubo sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Kauno Tiltų“ (šeimininkai) ir „Estart club“ komandų. Sėkmingiau pirmąją rungtynių pusę sužaidę svečiai, nesugebėjo atsilaikyti antroje rungtynių pusėje ir perėmę iniciatyvą pergalę šventė „Kauno Tiltai“, rezultatu 64-48.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno Tiltai“ įsiveržę į priekį 4-0, tačiau po kelių sėkmingų svečių atakų, šeimininkai perėmė besivijančių vaidmenį. Pirmas kėlinys baigėsi 6 taškų „Estart club“ komandos persvara 12-18.

Antarąjame kėlinyje abi komandos ne tik apsikeitė taikliais metimais, tačiau panašiai ir klydo, todėl skirtumas tarp komandų nežymiai pakito ir vis dar priekyje buvo svečiai 23-30.

Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje apsivertė aukštyn kojom. Kėlinio pradžioje be atsako pelnę 8 taškus į priekį įsiveržė aikštelės šeimininkai, nors ir „Estart club“ bandė priešintis, tačiau iniciatyvą visiškai į savo rankas perėmė „Kauno Tiltai“, laimėję ketvirtį rezultatu 42-38.

Paskutiniame kėlinyje visi laukė kulminacijos, nes nebuvo aišku ar po tokio sukrėtimo „Estart club“ atras priešnuodžių prieš sėkmingą „Kauno Tiltų“ žaidimą. Kėlinys prasidėjo keliomis iš eilės sėkmingomis šeimininkų atakomis ir skirtumas išaugo iki rekordinio 9 taškų skirtumo 47-38. Kad ir kaip stengėsi pavyti savo varžovus svečiai, tačiau „Kauno Tiltai“ jau spejo susikrauti dviženklią persvarą ir jos neišbarstė iki pat runktynių pabaigą reiškiančio teisėjo švilpuko. Rungtynes rezultatu 64-48 laimėjo „Kauno Tiltai“.

Po pergalės nugalėtojų komandos treneris M.Jankauskas lygindamas varžovų ir savo komandos žaidėjų individualų žaidimą daug geriau vertino savo komandos žaidėjų meistriškumą, o būtent tas meistriškumas bei tai, kad komanda padarė mažiau klaidų nei visada ir lėmė šiandienos „Kauno Tiltų“ pergalę, sakė treneris.

Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "E-Start Club" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 20:55 val.)Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė „Kauno tiltai“ (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:28 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)Antroje rungtynių dalyje "Kauno tiltai" palaužė "AKS Angaro prekybą & Nekturtą" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 21:14 val.)"Kauno Tiltai" peržengė aštuntfinalio barjerą (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 18:54 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Graži "Kauno Tiltai" ekipos pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 00:05 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)Iki paskutinės sekundės vykusią kova laimėjo "E-Star Club" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:01 val.)