JMI & FLORVITA vs GB UNITED (64:65)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"GB United" iškovojo sunkią pergalę

2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 23:53 val., peržiūros: 3447

Šiandien (01-18) Lapių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Jmi & florvita" (šeimininkai) ir "GB United" (svečiai). Nuo pirmųjų akirmirkų ekipos pradėjo įnirgingą kovą kiekviename aikštelės centimetre. Žaidimo tempas buvo gan didelis , todėl rungtynių pabaigoje jautėsi žaidėjų nuovargis. Dažną rungtynių laiką rezultatas būdavo lygus arba ekipas skirdavo vos keletas taškų. Ketvirto kėlinio pabaigoje komandas skyrė 5 taškai. Šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki vieno taško. Paskutinės atakos metu jie dar turėjo progą išplėšti pergalę , tačiau jų metimas nepasiekė tiklso. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 64:65.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, iškart išsiverždami 4:0.Tačiau jų varžovai įrodė , kad yra nusiteikę kovoti ir netrukus atsilikinėjo vos vienu tašku (8:7). Pataikę tris tolimus metimus iš eilės svečiai pirmą kartą įsiveržė į priekį (14:16). Pirmosios dešimt minučių pasibaigė lygiu rezultatu 18:18.

Antrame ketvirtyje svečiai varžybų kontrolę perėmė į savo rankas. Puikiai atakuodami bei spausdami savo varžovus jie greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Šeimininkams tempas, kurį diktavo jų varžovai buvo per greitas , todėl prieš ilgąją pertrauką jie turėjo 11 taškų deficitą 30:41 (12:23).

Po pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė. Puikusis "GB United" puolimas pradėjo strigti , o "Jmi & florvita" tuo pasinaudojo ir pradėjo artėti prie savo varžovų. Po šio kėlinio rezultatas buvo 41:46 (11:5).

Paskutinis ketvirtis parodė , kad abi komandos yra vertos vienas kitos. Kėlinuko viduryje rezultatas jau buvo lygus. Per likusį laiką svečiai sugebėjo sėkmingiau atakuoti krepšį. Likus pusei minutės komandas skyrė 5 taškai. Per šį laiką "Jmi & florvita" spėjo pelnyti 4 taškus be atsako ir sumažinti deficitą iki minimumo. Svečiai galėjo padėti lemiamą tašką varžybose , tačiau baudos metimai buvo netaiklūs ir paliko šansą varžovams. Paskutinės atakos metu šeimininkų metimas buvo netaiklus. Iki varžybų pabaigos likus vienai sekundei "Jmi & florvita" dar turėjo kamuolį savo rankose, bet per šį trumpą laiką jiems nepavyko pelnyti taškų ir išplėšti pergalės. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 64:65.

"GB United" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)"KER & Lyragra" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 21:51 val.)Sezoną "GB United" krepšininkai pradėjo pergalingai (2008 spalio 23 d., ketvirtadienis, 21:00 val.)Dramatiškose rungtynėse "Kautra" iškovojo pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:12 val.)"GB united" įrodė savo pranašumą prieš "Kautra" (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:05 val.)"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:01 val.)"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Makroflex" iškovojo pergalę prieš "JMI - Florvita" krepšininkus (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:19 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)Įnirtingos varžybose "E-start club" pergalė (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)