KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs TRIOBET.COM & ETAPAS (62:85)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją"

Dėl vietos po krepšiu grumiasi Remigijus Motys (KTK) ir Valdemaras Vainauskas (Triobet.com & Etapas)
2006 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 19:16 val., peržiūros: 3630
Šiandien (11.20) "Aukso" lygos, C pogrupyje, grupės lyderiai "Kauno technikos kolegija" ("KTK") patyrė apmaudų pralaimėjimą, jie namų arenoje, rezultatu 62:85 turėjo pripažinti "Triobet.com & Etapas" komandos pranašumą. Tai antroji pastarosios ekipos pergalė, iš tiek pat galimų. "KTK" patyrė pirmąjį pralaimėjimo kartėlį, po keturių iš eilės laimėtų dvikovų.

Rungtynes svečiai pradėjo labiau susikaupę. Pirmuosius 4 taškus rungtynėse pelnė 11 jų komandos numeris G.Velička. "KTK" puolėjas R.Motys, antrąją savo ekipos rezultatyvią ataką baigė įspūdingu dėjimu į krepšį. Visgi svečiai, demonstravę pavydėtina taiklumą ir per pirmąjį kėlinį pataikę 9 metimus (metė 13) iš žaidimo, laimėjo jį rezultatu 13:19.

Antrojoje rungtynių atkarpoje šeimininkai atrodė sutrikę, nervuoti. Vos ne kiekvieną arbitrų švilpuką lydėjo įvairiomis replikomis. Pastarųjų kantrybė trūko iki didžiosios pertraukos likus pusantros minutės. Vienas iš "KTK" lyderių V.Vainauskas buvo nubaustas technine pražanga, už ginčus su teisėjais.

Trečiąjį kėlinį spurtu 4:15 (38:61) pradėję "Triobet.com & Etapas" krepšininkai (per jį 3 tritaškius pataikė komandos įžaidėjas A.Rutkauskas) padėjo tvirtus pamatus pergalei.

Paskutinysis kėlinys buvo tik formalumas. Aikštės šeimininkų suolelis aktyviai reiškėsi vertindamas teisėjų darbą. Bet žaidėjai aikštėje geru žaidimu nepasižymėjo, pavieniai žaidėju veiksmai dažnai baigdavosi skubotais ir netaikliais metimais. Tuo tarpu
"Triobet.com & Etapas" nors ir klydo daugiau nei pirmojoje rungtynių dalyje, bet atsakingai gindamiesi nuo varžovų atakų šventė pergalę rezultatu 62:85.

Po rungtynių pakalbinom nugalėtojų trenerį: "Geros rungtynės. Gerai žaidėme tiek puolime, tiek gynyboje. Žaidėjams neturiu jokių pretenzijų. Šiokių tokių trūkumų buvo, bet kai visi savo darbą daro gerai, tai ir žaisti smagu."

"Triobet.com & Etapas" gretose rezultatyviausias buvo V.Vainauskas, pelnęs 20 taškų (8/12 – dvitaškiai, 12 atk.kam.), G.Velička – 19 tšk., A.Lengvenio (7/8 – dvitaškiai, 9 atk.kam.) ir A.Rutkausko (3/5 – tritaškiai) sąskaitoje 17 tšk.

"Kauno technologijos kolegijoje" rezultatyvumu išsiskyrė M.Brusokas pelnęs 22 taškus (7 atk. kam.), V.Vainauskas – 19 tšk. (7 išpr. pražangos).
"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Tophouse" namuose įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 22:11 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Triobet.com & Etapas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Triobet.com & Etapas" tik po pratęsimo ir dramatiškos pabaigos palaužė "KTK" ekipą (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 19:07 val.)"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:32 val.)Namų sienos padėjo "Triobet.com & Etapas" ekipai iškovoti pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:03 val.)