KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs TRIOBET.COM & ETAPAS (102:103)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 14 d., Trečiadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Triobet.com & Etapas" tik po pratęsimo ir dramatiškos pabaigos palaužė "KTK" ekipą

2007 kovo 14 d., Trečiadienis, 19:07 val., peržiūros: 3733

Šiandien (03.14) "KTK" savo aikštelėje atsakomosioms rungtynėms priėmė "Triobet.com & Etapo" komandą. Pergalę po pratęsimo ir tik vos vienu tašku šventė svečiai. Dvikovos pradžioje atrodė, jog "Triobet.com & Etapas" laimės be didesnio vargo. Jų persvarą buvo pasiekusi net 16 taškų, tačiau šeimininkai sugebėjo panaikinti šį pranašumą ir nedaug trūko, kad būtų iškovoję pergalę.

Prasidėjus varžyboms svečiai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išsiveržė į priekį. Šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Jų metimai skriejo pro šalį, tuo tarpu varžovai pataikė kur kas geriau. Tą atspindėjo ir rezultatas – po pirmojo ketvirčio 10-ies taškų persvara pirmavo “Triobet.com & Etapas“.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis niekas nepasikeitė. Svečiai ir toliau galingai žaisdami padidino savo atotrūkį iki rekordinio 16-os taškų. Tačiau vėliau jie tarsi sustojo. „KTK“ laimėjo atkarpą 11:2 ir prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki 5-ių taškų. Šio spurto iniciatorius buvo Martynas Taleišis, pelnęs 9 taškus.

Po petraukos šeimininkai demonstravo tokį patį gerą žaidimą kaip ir antroje rungtynių atkarpoje. Gerai žaisdami jie netrukus ne tik kad išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai – 43:41. „KTK“ krepšininkai taikliai atakuodami tiek iš toli ( 5/8), tiek ir iš arti ( 6/7) laimėjo šį ketvirtį 8-iais taškais ir prieš lemiamą rungtynių dalį pirmavo 65:62.

Paskutinis kėlinys tapo tikru trileriu. Jo pradžioje šeimininkams buvo pavykę padidinti pranašumą iki 8-ių taškų, tačiau netrukus svečiai spurtavo 8:0 ir vėl viskas prasidėjo iš naujo. Aikštelėje tvyrojo didžiulė įtampa. Rungtynėms einant link pabaigos „KTK“ pirmavo 4-iais taškais. “Triobet.com & Etapas“ pradėjo varžovus stabdyti pražangomis. Jiems tai atnešė didelę naudą, nes varžovai iš 8-ių paskutinių baudos metimų pataikė vos vieną. Likus žaisti 7 sekundes šeimininkai pirmavo trimis taškais, tačiau svečiai sugebėjo surengti sėkmingą ataką, kurios smaigalyje buvo Evaldas Sparnauskas. Aidint teisėjo švilpukui jis pataikė tritaškį metimą ir išplėšė pratęsimą.

Per papildomas 5-ias minutes “Triobet.com & Etapui“ buvo pavyke atitrūkti net 6-iais taškais, tačiau besibaigiant laikui šeimininkai vėl priartėjo. Likus žaisti 11 sekundžių Aivaras Rutkauskas (“Triobet.com & Etapas“) pataikė du baudos metimus ir svečiai pirmavo 101:98. Netrukus jau Vilmantas Vainauskas („KTK“) realizavo du baudos metimus ir iki minimumo sumažino varžovų persvarą. Svečiai bandė laikyti kamuolį iki galo, tačiau šeimininkai spėjo padaryti pražangą ir likus 2 sekundėm prie baudos metimų linijos stojosi Virginijus Pileckis. Po taiklių jo metimo metimų „KTK“ nieko nelaukiant paprašė minutės pertraukėlės. Paskutinė šeimininkų ataka iš dalies buvo sėkminga, nes atakuodamas iš toli Darius Baranauskas privertė prasižengti varžovą. Pagrindinis dvikovos laikas jau buvo pasibaigęs. Pirmieji du metimai buvo taiklūs, tačiau kaip bebūtų gaila 3-iasis skriejo pro šalį. Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę vos vienu tašku 103:102 ir kelialapį į kitą etapą iškovojo “Triobet.com & Etapas“.

Teisėjų darbą „KTK“ trenerė įvertino 7-iais balais, o svečių strategas paprašytas įvertinti arbitrus tik nusijuokė.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Gediminas Velička, pelnęs 26 taškus ir atkovoję 9 kamuolius ( 22 naud.kfc.). Aivaras Rutkauskas ir Andrius Lengvenis atitinkamai pelnė 17 ir 16 taškų.

„KTK“ komandoje nesulaikomas buvo Vilmantas Vainauskas, surinkęs 27 taškus ir išprovokavęs 10 pražangų ( 27 naud.kfc.). Gediminas Mikštas pridėjo 26 taškus ( 27 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Evaldas Sparnauskas teigė: „Fortūna šiandien buvo mūsų pusėje. Pradžioje mes tikrai buvome stipresni, tačiau vėliau per daug atsipalaidavome. Varžovai šiandien tikrai gerai pataikė, tačiau gale mums labiau pasisekė“.

"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)"Triobet.com & Etapas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Triobet.com & Etapas" kyla į pogrupio viršų (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Kauno technikos kolegija" po sunkios kovos palaužė "Atletas-2" komandą (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją" (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 19:16 val.)