TRIOBET.COM & ETAPAS vs TOPHOUSE (73:68)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno kolegijos sporto salė, Pramonės pr. 22, Kaunas

Namų sienos padėjo "Triobet.com & Etapas" ekipai iškovoti pergalę

Donato Matuzevičiaus (Tophouse) taiklių metimų neužteko pasiekti pergalei
2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 16:03 val., peržiūros: 3449

Šiandien, Kauno kolegijos sporto salėje "Triobet.com & Etapas" priėmė svečius – "Tophouse" krepšininkus. Pergalę po atkaklios ir įnirtingos kovos, rezultatu 73:68, šventė aikštelės šeimininkai. Pirmosiose rungtynėse pranašesni tap pat buvo "Triobet.com & Etapas", nugalėję varžovus 10-ies taškų skirtumu.

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė nuožmi ir bekompromisė kova. Abi ekipos sėkmingai rinko taškus, neleido varžovams atitrūkti. Vos nors viena komanda išsiverždavo į priekį, čia pat priešininkai išlygindavo rezultatą. Vistik, kėlinio pabaigoje pelnę šešis sausus taškus, svečiai įgijo trijų taškų persvarą.

Antrajame ketvirtyje agresyviau žaisti pradėjo „Triobet.com & Etapas“ komandos krepšininkai. Jie ryškiai pranoko varžovus kovoje dėl atšokusio kamuolio, laimėdami dvikovas tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu. Tai atsispindėjo ir rungtynių protokole. Jie persvėrė rezultatą savo naudai ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo septyniais taškais. Nesulaikomas buvo Valdemaras Vainauskas („Triobet.com & Etapas“ ) vien per antrąjį kėlinį pelnęs 12 taškų.

Pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis ir toliau dominavo šeimininkai. Jų pranašumas vis augo, kol pasiekė rekordinę 13-os taškų persvarą. Deja, bet dar labiau padidinti atotrūkį „Triobet.com & Etapas“ žaidėjams nepavyko. Svečiai spurtavo 8:0 ir sumažino savo deficitą iki 5 taškų. „Tophouse“ atsilikimas galėjo būti dar mažesnis, tačiau jų bandymas skirtumą mažinti tolimais metimais nedavė vaisių. Iš 9 bandymų tikslą pasiekė vos vienas metimas. Prieš lemiamą dvikovos dalį komandas skyrė 8 taškai.

Viskas sprendėsi paskutiniajame rungtynių ketvirtyje. Lyderio vaidmens svečių gretose ėmėsi Andrius Matuzevičius. Jis vienas pelnė net 17 iš 20 komandos taškų, pataikęs tris tolimus metimus. Tačiau kaip gerai visi žinome, vienas lauke ne karys. Ir šį kartą jam pritrūko komandos draugų pagalbos. Pademonstravę geresnį komandinį žaidimą, „Triobet.com & Etapas“ šventė pergalę rezultatu 73:68.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Valdemaras Vainauskas, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių ( 27 naud.kfc.). Mindaugas Velička įmetė 16, o jo brolis Gediminas – 15 taškų.

Svečių ekipoje nesustabdomas buvo Andrius Matuzevičius, surinęs 33 taškus ( 18 naud.kfc.). Mindaugas Žalys ir Mindaugas Sandonavičius pelnė atitinkamai 12 ir 11 taškų.
Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė (2007 vasario 23 d., penktadienis, 20:34 val.)Ketvirtasis kėlinys lėmė "Triobet.com & Etapas" pergalę (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:49 val.)"Triobet.com & Etapas" be didesnio vargo iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 16:15 val.)"Triobet.com & Etapas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:47 val.)Kas sustabdys "Triobet.com - Etapas" ? (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:28 val.)Mūšis Jonavoje baigėsi "Triobet.com & Etapo" pergale (2007 kovo 23 d., penktadienis, 23:54 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)Trileriu virtusias varžybas laimėjo "Triobet.com & Etapas" (2006 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 19:04 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)