TRIOBET.COM & ETAPAS vs VIRUSAS (83:54)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 28 d., Sekmadienis, 14:40 val. @ Kauno kolegijos sporto salė, Pramonės pr. 22, Kaunas

"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą"

Rezultatyviaus susitikimo žaidėjas Dovydas Grukauskas
2007 sausio 28 d., Sekmadienis, 17:02 val., peržiūros: 4221
Šiandien (11.28) Kauno kolegijos sporto salėje nesunkią pergalę, rezultatu 83:54 iškovojo aikštės šeimininkai "Triobet.com – Etapas" krepšininkai. Svečių komandoje į aikštę per rungtynes išbėgo tik penki krepšininkai, kuriems ištempt visas rungtynes dideliu tempu buvo per sunku.

Susitikimą aktyviau pradėjo "Viruso" ekipa, po komandos trenerio M.Sinkevičiaus ir kapitono M.Petkevičiaus tritaškių svečiai isiveržė į priekį 2:6. Kaip vėliau paaiškėjo, tai ir buvo vienintelis momentas kai "Triobet.com – Etapo" varžovai pirmavo. Namų komanda, demonstravusi pagirtiną kovą dėl atšokusių kamuolių, spurtavo 19:5 (21:11) ir tvirtai perėmė rungtynių vadžias į savo rankas.

Antrojo kėlinuko pradžioje skirtumą iki 5 taškų tolimu metimu sumažino svečių kapitonas (23:18), bet tai vėl buvo tik mažytis blykstelėjimas.
"Triobet.com – Etapas", daugiausia D.Grukausio (kurio galingas ir įspūdingas dėjimas į krepšį iki pirmos rungtynių dalies likus kelioms minutėms, susilaukė gausių aplodismentų) ir G.Veličkos pastangomis laimėjo atkarpą 21:7 (50:30), ir taip jau po dviejų ketvirčių panaikino intrigą rungtynėse.

Po ilgosios pertraukos rungtynių tempas krito. Šeimininkai nebe taip aktyviai šturmavo varžovų krepšį, o pastarieji buvo priversti žaist atsargiau, nes ekipos krepšininkas S.Salmanavičius spėjo susirinkt 4 pražangas , likti keturiems prieš penkis dvidešimčiai minučių nesinorėjo. Po nerezultatyviausio per rungtynes kėlinio, kurį 15:8 laimėjo namų ekipa, bendras rezultatas tapo triuškinantis – 65:83.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir paskutiniajame ketvirtyje. Visgi "Virusas" mačą baigė keturiese. Iki rungtynių pabaigos likus 3 sekundėms S.Salmanavičius stumtelėjo po krepšiu besiveržiantį G.Veličą, bei viršijęs leistinų pražangų limitą privalėjo palikti aikštę. Pelnytą pergalę, rezultatu 83:54 švenčia
"Triobet.com – Etapas".

Nugalėtojų treneris E.Sparnauskas teisėjų darbą įvertino 8 balais iš 10, tuo tarpu "Viruso" treneris abiems arbitrams skyrė po 9 balus.

"Triobet.com – Etapas" ekipoje reuzultatyviausiai rungtyniavo D.Grukauskis, pelnęs 20 taškų (10/15 – dvitaškiai, 11 atkovotų kamuolių, 3 blokai), G.Velička – 18 tšk. (1/1 – tritaškio, 8 atk. kam.), M.Velička – 16tšk.

"Viruso" ekipoje išsiskyrė K.Petkevičius – 19 tšk. (6/16 – dvitaškiai, 2/8 – tritaškiai), S.Salmanavičius – 14 tšk. (4/13 – dvitaškiai) bei M.Petkevičius – 12tšk. (3/11 – tritaškiai, 8 atk. kam.)
"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Neveronys" nesunkiai įveikė "Virusą" (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 19:14 val.)"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją" (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 19:16 val.)"ARV-Auto" po atkaklios kovos įveikė "Virusą" (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Triobet.com & Etapas" tik po pratęsimo ir dramatiškos pabaigos palaužė "KTK" ekipą (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 19:07 val.)"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Triobet.com & Etapas" kyla į pogrupio viršų (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)"Tophouse" atsirevanšavo "Viruso" komandai (2007 sausio 02 d., antradienis, 22:30 val.)