UNO vs Arko (80:85)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 19 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Arko“ antrą kartą nugalėjo „UNO“ ir pateko į ketvirtfinalį

2023 balandžio 19 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 193

Balandžio 19 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko antros II lygos Didžiosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" priemė svečius "Arko". Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 62:98 buvo laimėję "Arko".

Pirmomis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (3:3). Baigiantis pirmai kėlinio pusei dviejų taškų persvarą turėjo "UN0" (11:9). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Arko", kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 18:22.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (20:26). Kėlinio viduryje "Arko" persvara dar šiek tiek padidėjo (25:33). Likus dviems minutėms "UNO" paprašė minutės pertraukėlės, o "Arko", o tuo metu komandas skyrė aštuoni taškai (30:38). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (32:41).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes aštuonių taškų persvarą turėjo "Akro" (40:48). Šeštą minutę "Arko" leido šeimininkams šiek tiek priartėti (51:56). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki dešimt taškų (54:64).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 18 taškų (54:72). Kėlinio viduryje persvara sumažėjo iki vienuoikos taškų (63:74). Antroje kėlinio pusėje "Arko" išsaugojo persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 80:85.

Ignas Linartas

Užtikrintai „ICE“ komandai atsirevanšavę „UNO“ pasiekė aštunfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Arko“ gana lengvai patiesė „Ažytėnų“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Arko“ užtikrintai susitvarkė su „KrepsinioFanai.lt“ ekipa (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:55 val.)Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Arko“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:25 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ įveikė „Alta transporto“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Arko“ lengvai patiesė negausiai susirinkusius BC „Game On“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:01 val.)Arko uraganiniu puolimu įveikė Birštoną (2023 sausio 31 d., antradienis, 20:37 val.)