Arko vs Pikenpokas (87:90)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2023 gegužės 30 d., Antradienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

II-os lygos Mažąjame finale po pratęsimo trečiąją vietą iškovojo „Pikenpokas“

2023 gegužės 30 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 399

Antradienį, gegužės 30 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko II-os lygos mažasis finalas tarp "Arko" ir "Pikenpokas".

Pirmame rungtynių kėlinyje labai greit į priekį pabėgo "Pikenpokas" krepšininkai 11:0 ir "Arko" neturėjo kitos išeities, kaip tik prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės "Arko" rodė jau visai geresnį žaidimą, tačiau skirtumas tirpo sunkiai ir po pirmojo kėlinio rezultatu 23:13 pirmavo "Pikenpokas". Antrajame kėlinyje V. Gadliausko ir K. Pilkio duetas buvo visiškai panaikinęs pranašumą, bet komandiškai varžovus prasiveržimais draskė "Pikenpoko" krepšininkai, kurie vėl susikrovė persvarą – 40:33.

Antroje pusėje ir toliau vyko įnirtinga kova. Skirtumas tarp komandų tai didėdavo, tai mažėjo, bet abi komandos labai norėjo laimėti. Ketvirtajame kėlinyje komandos ir toliau rodė, kad abi yra vertos prizinės vietos II lygoje. Taiklūs tritaškiai, greitos atakos ir varžybos buvo labai gražios žiūrovams. P. Špoko mestas tritaškis buvo netikslus ir dėl to žiūrovai turėjo progą išvysti dar 5 minutes gražaus krepšinio.

Pratesime atrodė, kad daugiau patirties turintys "Arko" krepšininkai perlauš varžybas, bet "Pikenpokas" parodė savo visą sezoną augintą charakterį ir palaužė savo varžovus rezultatu: 87:90 (13:23, 20:17, 21:19, 23:18, 10:13).

Pralaimėtojams 32 taškus surinko V.Gadliauskas, 22 pridėjo K.Pilkis.

Trečios vietos nugalėtojams 29 taškus pelnė D.Venckus, 20 pridėjo T.Ziutelis, su keturgubu (!) dubliu flirtavo P.Špokas pelnęs 12 taškų, atkovojęs 10 atšokusių kamuolių, surinkęs 9 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs 9 pražangas.

Nerijus Urbonas

II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)2 lygoje ‒ sėkmingai atkrintamąsias pradėjo „Pikenpokas“. (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)II lygoje: KK „Žaibas“ neturėjo šansų prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Negausiai susirinkę “KSM ’93 ‒ Bulvaras” vyrukai išvargo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:36 val.)2 lygoje ‒ į pusfinalį žengė „Arko“ (2023 gegužės 16 d., antradienis, 22:58 val.)Antrame vakaro pusfinalyje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:47 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)