Pikenpokas vs BC „Game On“ (72:56)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

2 lygoje ‒ sėkmingai atkrintamąsias pradėjo „Pikenpokas“.

2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 317

Pirmadienį, kovo 27 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje pirmosios šešioliktfinalio 2 lygos varžybos tarp "Pikenpokas" ir BC „Game On“ .

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo labai didele energija ir 7:0 atkarpa iš "Pikenpokas" komandos. Po tokios atkarpos BC „Game On“ greit prašė minutes pertraukėlės, tačiau ji vaizdo aikštelėje per daug nepakeitė ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 21:10. Antrajame ypatingai jautėsi atkrintamųjų atmosfera, buvo daug pražangų, o kova aikštelėje buvo matoma kiekviename centimetre. P. Špoko vedama "Pikenpoko" komanda labai gerai bėgdavo į greitas atakas, o komandos lyderis buvo viso siautulio iniciatorius ir per pirmą pusę pelnė 13 taškų. Rezultatas po pirmų dviejų kėlinių buvo 42:31.

Antroje pusėje BC „Game On“ griebėsi zoninės gynybos bandydami kažkaip sumažinti skirtumą tarp komandų, bet neblogai metimus realizavę "Pikenpokas" krepšininkai neleido jų prisivyti. Prieš lemiamas 10 minučių rezultatas buvo 55:41. Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi P. Špoko šou ir jis užtikrintai išvedė savo komandą į pergalę. Viso savo potencialo neparodę BC „Game On“ dar turės progą įrodyti ką sugeba kitame susitikime, o šio galutinis rezultatas 72:56 (21:10, 21:21, 13:10, 17:15).

Su trigubu dubliu flirtavęs P.Špokas surinko 28 taškus ir 20 atkovotų kamuolių, 14 pridėjo T.Ziutelis.

Pralaimėtojams A.Sakalauskas pelnė 15 taškų.

II lygoje: KK „Žaibas“ neturėjo šansų prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)II-os lygos Mažąjame finale po pratęsimo trečiąją vietą iškovojo „Pikenpokas“ (2023 gegužės 30 d., antradienis, 22:21 val.)2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)Negausiai susirinkę “KSM ’93 ‒ Bulvaras” vyrukai išvargo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Arko“ lengvai patiesė negausiai susirinkusius BC „Game On“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:01 val.)