Alta transportas vs Pikenpokas (87:74)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 22 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą

2023 gegužės 22 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 364

Gegužės 22 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos pirmosios II lygos Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „Alta transportas“ ir „Pikenpokas“ ekipų.

Rungtynių pradžia prasidėjo labai rezultatyviai ir taškas į tašką – įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas po K. Damijonaičio tritaškio buvo lygus 15:15. Visgi, kėlinio antroje pusėje „Pikenpokas“ spurtavo ir pasibaigus kėlinukui buvo priekyje 21:28.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų ekipą į priekį patraukė rezultatyvus K. Damijonaičio žaidimas, po kurio taiklių metimų „Alta transportas“ išsiveržė į priekį 35:32. Visgi, daugiausia T. Ziutelio ir D. Venckaus pastangų dėką „Pikenpokas“ vėl persvėrė rungtynių svarstykles ir įpusėjus susitikimui pirmavo minimaliu pranašumu 46:47.

Trečiajame kėlinyje visiškai sustojo svečių ekipos puolimas, kuo pasinaudoję „Alta transportas“ krepšininkai nutolo ir po trijų kėlinių pirmavo dviženkliu pranašumu 65:54.

Lemiamame kėlinuke „Alta transportas“ išlaikė įgytą pranašumą ir išsiveržė serijoje į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 87:74 (21:28, 25:19, 19:7, 22:20).

8 taškai

„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)„Alta transportas“ aštuntfinalį pradėjo klausimų nekeliančia pergale (2023 balandžio 11 d., antradienis, 20:03 val.)II lygoje: KK „Žaibas“ neturėjo šansų prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)